PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 852
oceny
7,0 10 1 78852
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Kiedyś tak wlaśnie ktoś zareklamowal ten film. Obejżałem go sobie dokladnie 17 minut temu i ... rozczarowalem się. Ale czy na dobre czy złe tego nie potrafie powiedzieć. Spodziewalem sie takiego czegoś jak HP - bajki dla dzieci z komputerowymi straszydłami. Bajka byla przez pierwsze chyba 3 minuty a coś ci mnie zdziwiło. Jeśli to miał by byc film familijny to ja chyba niedlugo zostane premierem po M. Belce.
Ogólnie film z deka dowciapny, z deka sadystyczny ;), dramatyczny i z głębokim przeslaniem. Od dziś zaczynam sie cieszyć tym co mam i z kim mam ... :P.

ocenił(a) film na 6
Volfid

Sam początek jest niezły... jak byłam w kinie to się martwiłam o to że pomyliłam sale :P Ogólnie film jest trochę denerwujący bo tym dzieciakom nic się nie udaje a pod koniec jest happy end. Gdyby nie Carrey to film byłby do bani. On urozmaica ten film i robi z niego komedię w swoim rodzaju. Po przeczytaniu książki spodziewałam się czegoś zupełnie odmiennego. Chyba jestem na tak... :P

Reeze

Mnie w tym filmie najbardziej wkurza że wszyscy do okoła oprócz trojki dzieciaków są idiotami. Nikt nie potrafi rozpoznać kolejnych (powiedzmy sobie szczerze nieudolnych) przebrań hrabiego Olafa. Nawet ich wuj, który na pierwszy rzut oka wydaje się być człowiekiem rozumnym :) okazuje się kretynem. Olaf mógłby się wogoóle nie przebierać a i tak wmówiłby każdemu doroslemu w tym filmie że jest kimś innym a nie sobą. Idiotyczne...

ocenił(a) film na 9
Volfid

co jak co to jest bardziej przewrotny od potera, jakoś bardziej sie wczułem, super carrey, obleśny i odpychający. Meryl tez fajna, cała stylizacja ciekawsza, a napisy koncowe i fragment z elfem powala:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones