PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859126}

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zack Snyder's Justice League
6,9 33 830
ocen
6,9 10 1 33830
4,8 23
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Czy tylko ja mam wrażenie że to dopiero połowa filmu? w końcu pojawił się Marsjanin na końcu a i wątki dają nadzieję na 2gą część ciekawe.

ocenił(a) film na 8
filmmaniak_3

Dają nadzieje bo był on kręcony w momencie kiedy w planach była kontynuacja.

Laki_Lou

A nawet 2. To miała być trylogia.

filmmaniak_3

Jest furtka. Pytanie kiedy zdecydują się otworzyc i nakrecic nowy film

ocenił(a) film na 9
filmmaniak_3

Nie wiem jak Warner Bros z tego wybrnie, bo po tym jak pozytywnie została przyjęta oryginalna wersja Zacka są w niezłej kropce. Mam nadzieję, że wyjdzie coś dobrego z tego i dadzą mu nakręcić kontynuację według jego wizji bo ta sprawdza się w stu procentach, ale na to jeszcze pewnie poczekamy sporo czasu.

ocenił(a) film na 5
slyhint

Może kiedyś zrobią w formie animacji na HBO MAX, gdyż na kontynuację w wersji z żywymiaktorami nie ma już żadnych szans. Tym bardziej że WB pod prezesurą Waltera Hamady, woli się skupić na przyszłości niż wracać do tego co okazało się zarówno porażkę artystyczną jak i finansową. A z tego co czytałem to opinie są raczej mieszane, zresztą u Snydera to norma, tak więc rewalcji nie ma i żadnych podstaw do tego by dać mu dokończyć jego wizję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones