PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859126}

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zack Snyder's Justice League
6,9 33 817
ocen
6,9 10 1 33817
4,8 23
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

...jak Batman niby zabil Lois Lane i jak Supek rozwalil np. Aquamana, tak?
Nie ma w planach zadnych dalszych kontynuacji?

Bo wychodzi na to ze jednak przeznaczenia nie da sie zmienic mimo wiadomosci wyslanych w przeszlosc. Inwazja i tak nastapila, Lois i tak zginela, i jak w SvB bylo widac w wizji - Batman tez ginie...

ocenił(a) film na 8
JohnnY_8

Z tego co widziałam jest planowana kontynuacja JL2, reżyserka Snyder produkcja Pani Snyder

ocenił(a) film na 8
JohnnY_8

https://www.filmweb.pl/film/Justice+League+Part+Two-2021-725817

ocenił(a) film na 8
Rogue

ale to już było wstawione jeszcze przed produkcją JL

ocenił(a) film na 8
wyrelowyrewolerowany

ok, nie wiedziałam :)

ocenił(a) film na 7
JohnnY_8

Według mnie to było tak niepotrzebne i wybijające z seansu. Ta cała ostatnia wizja i ten Joker. Ale no cóż to typowy Snyder tylko muszę przyznać, spodziewałem się gówna i ciągłego patosu, dużo Lois, wizji z złym Supermanem i przeładowanym wątkami, chóry i generalnie MROK itd ale dostałem film który z przyjemnością mi się oglądało z pewnymi zgrzytami (jak te bańki w Atlantydzie, Marsjanin znikąd, te wszystkie wizje przyszłości, no i epilog )
Podsumowując z chęcią zobaczyłbym sequel tej wersji Justice League (albo jakikolwiek)

ocenił(a) film na 8
Peplik11

A mi sie to podobalo, dopelnienie wizji z BvS w wersji whedona nic z tego nie bylo (o ile dobrze pamietam). A teraz przynajmniej wiadomo bylo, ze nastapila inwazja i stad te latajace stwory w przyszlosci i (zapewne) jakas wspolpraca z Supka z Darkseidem... Marsjanin tez IMO wziety z tylka... nagle sie ujawnia a wczesniej w sytuacjach awaryjnych to mu sie nie chcialo dzialac...
Gdzies czytalem ze Snyder na tym konczy z DC, myslalem ze wiecej nie bedzie, a jednak z ta obsada moze cos jeszcze wymysla... oby...

ocenił(a) film na 9
Peplik11

A to nie tak, że ta wizja będzie realizowana w filmie Flashpoint lub jakiejś alternatywnej produkcji, gdzie flash zawali ;D?

ocenił(a) film na 5
LukaHollow

Nic z tego, gdyż film Flash ma się skupić na multiwesum i być w pewnym sensierestartem DCEU Nie będzie w nim kontynuowane nic co było w trylogii Snydera, które nie zalicza się do kanonu DCEU. Sam Snyder mówił o tym wywiadzie przed premierą JLSC, a więc jest oficjalne info.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones