PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859126}

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zack Snyder's Justice League
6,9 33 826
ocen
6,9 10 1 33826
4,8 23
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Nie jest źle 6/10

ocenił(a) film na 6

Ale żeby mi kopara opadła to też na pewno nie, przede wszystkim zacząć trzeba od tego że Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera jest chyba trochę lepsza niż ta z 2017r choć tamta też wcale taka tragiczna nie była ( trochę inna konwencja ) największy minus to obraz 4:3 jak dla mnie to kompletne nieporozumienie żeby w 2021r roku obcinać obraz po bokach i mówić że tak będzie lepiej, na pewno więcej niedoskonałości można ukryć ale chyba nie o to chodzi co do efektów nie są najgorsze ale żeby jakieś rewelacyjne to na pewno nie, co do fabuły może już oklepana ale ogólnie nie najgorsza zresztą trudno się w tego typu filmach spodziewać czegoś innego ale wiadomo zawsze można się czegoś czepić co do gry aktorskie to ogólnie nie jest najgorzej choć jak dla mnie Ben Affleck jako Batman troche słabo to wygląda zresztą nigdy nie miałem go za wielkiego aktora i jakoś nie do końca pasuje mi ta gęba:)
Co do czasu trwania tego filmu chyba trochę przesadzony (4h) ale nie odczułem tego aż tak bardzo bo oglądałem na dwa razy, podsumowując jak ktoś jest fanem takich filmów to raczej jakoś bardzo nie powinien narzekać:)

slobi

Masz: ,,,,,,,,,,,,,............... Te znaczki przydadzą Ci się na przyszłość. Używaj ich.

ocenił(a) film na 6
_Anika_

No skoro tak mówisz to biorę:)

slobi

Proszę bardzo :)

ocenił(a) film na 7
slobi

ja pierwsze co zrobiłem to wszedłem w ustawienia tv i ustawiłem sobie na cały ekran :D

ocenił(a) film na 6
tomkad1994

Jak rozciągniesz po bokach to utnie Ci trochę u góry ale jak Ci to nie przeszkadza można i tak:)

ocenił(a) film na 7
slobi

Wogole nie przeszkadzało :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones