PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859126}

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zack Snyder's Justice League
6,9 34 tys. ocen
6,9 10 1 34086
4,7 27 krytyków
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Gdyby nie prywatny dramat Snyder'a to możliwe że te kilka lat temu mielibyśmy dzisiaj podobną serię jaką Marvel zawojował świat. W końcu ten film a sens, poznajesz głównych bohaterów, ich historie, to co nimi kierowało, widzisz przed czym dokładnie bronili ludzkości,antagonista w końcu ma jaja i konkretny cel, a na koniec mamy ładny wstęp do następnych filmów. Jak na kino o superbohaterach wyszło ekstra, oczywiście mówię to jako fan stylu Snyde'ra, dla mnie gość powinien tylko takie filmy kręcić, po prostu jest w tym dobry (oczywiście pamietam słabawy Sucker Punch-ale każdemu Nolanowi zdarza sie jego Tenet).

Makael

Haha, ano właśnie, ten Sucker...nie był zły, ja go lubię. Teraz to już za bardzo nie ma znaczenia. Co było - minęło. Sam chętnie zobaczyłbym kontynuację Ligi, ale jak będzie, to tylko księgowi wiedzą :D

ocenił(a) film na 9
Makael

Jak dla mnie wyszło super :) Przede wszystkim Batman jest normalny! Członkowie ligi są silniejsi i mają backstory! Skoro nie zrobili im filmów samodzielnych to fajnie, że są wprowadzeni tutaj. Flash jest zabawny, ale nie załosny. Najważniejsze dla mnie jednak jest, że dużo lepsi są antagoniści. Steppenwolf ma dobry cel i od razu wiadomo, że jest tylko pionkiem. Whedon na siłę robił z niego "bossa" - bez sensu. A no i uwielbiam ten soundtrack.