PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859126}

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zack Snyder's Justice League
6,9 33 826
ocen
6,9 10 1 33826
4,8 23
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

trzymajcie kciuki

ocenił(a) film na 3

by to były ostatnie już konwulsje Snydera w świecie DC. Zobaczę z ciekawości, ale nie spodziewam się niczego dobrego

StarmanIII

Trzymam kciuki by Zack wrócił do DC i zrobił Man of Steel 2

ocenił(a) film na 3
difool

Snyder zrobił z Supermana umęczoną postać, która nie wie co robić ze swoimi mocami, (pomagać ludziom, czy nie), która pozwala umrzeć swojemu ojczymowi, która prowadzi walkę z Zodem w środku Metropolis doprowadzając do śmierci setek cywili, która nie potrafi wymyśleć innego sposobu na pokonanie Zoda niż zabójstwo... Superman powinien być postacią dającą nadzieję (jak w komiksach), pokazywać, że posiadanie nadzwyczajnej siły/możliwości nie musi korumpować i że z każdej sytuacji jest wyjście. Snyder nie potrafi zrozumieć, że można być bezinteresownym i nie potrafi dać Człowiekowi Ze Stali historii, która pozwoliłaby bohaterowi na jakikolwiek rozwój - u niego Superman zaczyna film pełen wątpliwości i pod koniec nie jest lepiej (plus ma na rękach ciało ostatniego swojego rodaka, którego sam zabił). Po o nam więcej takiego Supermana? Niech już Snyder kręci jakieś inne filmy (jakiś horror chyba teraz robi), a za Supermana weźmie się ktoś kto lubi i rozumie tą postać. I niech kto inny go gra, bo Cavil za bardzo się kojarzy z tym chłamem Snydera...

StarmanIII

Po 1 zdaniu przestałem czytać, bo słyszałem i czytałem już to 1000001 razy. Zieeew.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones