PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585}

List w butelce

Message in a Bottle
7,1 54 933
oceny
7,1 10 1 54933
5,4 5
ocen krytyków
List w butelce
powrót do forum filmu List w butelce

...jeśli on zawsze tak naprawdę będzie kochał tamtą? Gdyby Catherine miała się pojawić (chociaż wiadomo, że to niemożliwe), on by do niej wrócił. I oto stawiam pytanie: czy miłość Garreta i Theresy ma sens? Ja go chyba nie widzę. Theresa zawsze będzie tą drugą.

JustFurious

Oczywiście mówiąc w takim ogólnym kontekście, bo wszyscy znamy zakończenie :).

JustFurious

dokładnie.

JustFurious

Racja, ja chyba na miejscu Theresy bym się wycofała. Taką miłością jaką darzył Catherine, Theresy już by nie obdarzył, to pewne.

ocenił(a) film na 7
JustFurious

A czemu miał służyć ostatni list napisany do Cath? Pożegnał się z nią i przyznał do uczucia jakie żywi do Theresy. To mógł być początek tak wielkiej miłości, jaką obdarzył żonę.
Swoją drogą - nie pamiętam dokładnie, ale czy w tym liście nie napisał właśnie o tym, że kocha Theresę równie mocno co Catherine?

Cleaa

Napisał. Ale moim zdaniem zawsze by porównywał ją do Catherine. Zmarła żona pozostała w jego głowie ideałem, i myślę, że żadna kobieta by jej nie przebiła, ani jej nie dorównała. No, ale to moje własne odczucia.

ocenił(a) film na 7
Camilla3

No tak, ale ja na miejscu Theresy nie pozwoliłabym wygasnąć temu uczuciu. Tutaj widać, że co kobieta, to inne podejście. :)

ocenił(a) film na 8
JustFurious

Maiała by sens bo na końcu wszystko się wyjaśnia. Ale nie stety w filmie jest troche nie dokładnie wyjaśnione. Polecam przeczytać książke. W ostatnich rozdziałach wszystko pięknie się wyjaśnia :)

ocenił(a) film na 10
JustFurious

Też uważam, że Teresa zawsze stałaby na uboczu. Ja to odebrałam jednoznacznie: Katarzyna zza światów chciała jedynie, aby dzięki jej listom, odnalezionym przez Teresę, Garry przeczytał jej list, wysłany w butelce. Na tym rola Teresy miała się zakończyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones