PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585}

List w butelce

Message in a Bottle
7,1 54 938
ocen
7,1 10 1 54938
5,3 6
ocen krytyków
List w butelce
powrót do forum filmu List w butelce

Czy zna ktoś może piosenkę , która jest chwilę w trakcie filmu i na końcu gdy idą napisy ( nie jako pierwsza jak idą napisy, tylko chyba jako druga ) , jest wolna , spokojna i refren zaczyna się od słów : " IF I COULD... coś tam SAY GOODBYE... " błagam pomóżcie! mam nadzieję , że ktoś wie o jaką piosenkę mi chodzi :(

ocenił(a) film na 10
Sunny_flower

Laura Pausini - One more time. Mam nadzieję, że o to chodzi :-)

ocenił(a) film na 10
Sunny_flower

Laura Pausini - One more time. Mam nadzieję, że o to chodzi :-)

ocenił(a) film na 10
pasillo

Niestety to nie ta piosenka:(((
Tamta w refrenie ma : "If I could home the say goodbye..." czy coś w tym stylu...

ocenił(a) film na 10
Sunny_flower

W trakcie napisów lecą trzy piosenki. Właśnie to sprawdziłam:
1. "Carolina"- Sheryl Crow
2. "One more time"-Laura Pausini
3. "I could not ask for more"-Edwin McCain.
Może chodzi Ci o "I love you"-Sarah McLachlan? Ale to nie leciało na końcu... Jakby co to się starałam pomóc. :-)

ocenił(a) film na 10
pasillo

będe wdzięczna za każda pomoc :))))
bardzo dziekuje, sprawdze te tytuly, wiem że Laura Pausini to nie napewno to ...

ocenił(a) film na 10
pasillo

będe wdzięczna za każda pomoc :))))
bardzo dziekuje, sprawdze te tytuly, wiem że Laura Pausini to nie napewno to ...
zobacze inne,
ten Edwin to chłopak to też odpada bo to kobieta śpiewała ;(

ocenił(a) film na 10
pasillo

będe wdzięczna za każda pomoc :))))
bardzo dziekuje, sprawdze te tytuly, wiem że Laura Pausini to nie napewno to ...
zobacze inne,
ten Edwin to chłopak to też odpada bo to kobieta śpiewała ;(

Sunny_flower

druga piosenka to wlasnie laura pausini i refren leci tak:
If I could hold you one more time
like in the days when you where mine
I'd look at you 'till I was blind
So you would stay

nic innego tu nie pasuje :)
ps. sarah mclahlan odpada (tam w ogole nie ma takich slow:))
tak samo jak beth nielsen champan
pozdro...

Sunny_flower

moze znajdziesz w ten sposób


http://www.amazon.com/Message-Bottle-Original-Motion-Picture/dp/B00000IK5S/ref=p d_sim_m_1/002-8298020-8648855#moreAboutThisProduct

kbaron

lub tak


http://www.amazon.com/Message-Bottle-Inspired-Motion-Picture/dp/B00000HZFQ/ref=m _art_pr_19/002-8298020-8648855

użytkownik usunięty
Sunny_flower

ta piosenka to prawdopodnie Lura Pausini własnie ,http://www.youtube.com/watch?v=mnFfUF-X-E4 posłuchaj

ocenił(a) film na 10
Sunny_flower

hmm a moze to piosenka Air Supply - Goodbye ...ona wprawdzie nie jest raczej z tego filmu ale najprawdopodobniej jest z filmu Revenge....ale konczy sie say goodbye....i jest swietna nawet jesli nie o nią chodzi to ściągnij...:)))

ocenił(a) film na 10
Sunny_flower

hmm a moze to piosenka Air Supply - Goodbye ...ona wprawdzie nie jest raczej z tego filmu ale najprawdopodobniej jest z filmu Revenge....ale konczy sie say goodbye....i jest swietna nawet jesli nie o nią chodzi to ściągnij...:)))

ocenił(a) film na 9
Sunny_flower

A czy ktoś zna tytuł piosenki, która leci w tle tego zwiastunu na TVN co teraz leci ?? słychac ją jak ta panienka mówa "zabiłam to uczucie". ta piosenka leci chyba przez cały zwiastun. Bedę wdzięczna za odpowiedź ;]

_justynaa_

w zwiastunie lecą dwie. Najpierw "I could not ask for more" - Edwin McCain, a następnie "One more time" - Laura Pausini... :)

Wesol_2

Mam ogromna prosbe bo szukałam tej piosenki i nigdzie nie potrafie znalesc wiec mogłabym prosci o przesłanie mi ja na poczte?? bylabym bardzo wdzieczn tzn te dwie co sa w reklamia :) to moj emial kelina13@wp.pl z gory serdecznie dziekuje

baby_2

To kiedyś ja napisałam tą prośbę o tą piosenkę , dawno temu z innego starego konta. Dziś chcę podziękować - tak to ta piosenka ! :-) Tak to Laura Pausini „One mogę time” , a ten film to jeden z moich ulubionych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones