PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585}

List w butelce

Message in a Bottle
7,1 54 933
oceny
7,1 10 1 54933
5,4 5
ocen krytyków
List w butelce
powrót do forum filmu List w butelce

KSIĄŻKA.

użytkownik usunięty

Film okropnie pozmieniany od książki! Lepiej przeczytać sobie tą książkę Nicolas'a Sparks'a.
Jeśli chodzi o moją ocenę daje 3/10 za to, że wyrażnie pozmieniali dużo rzeczy. Gdybym pewnie nie czytała dałabym 8/10.

ocenił(a) film na 8

Nic nowego. Obejrzyj sobie Ostatnia Piosenkę i przeczytaj książkę - to dopiero jest różnica. :)

użytkownik usunięty
josedratewka

ja ksiiążki nie czytałam, ale właśnie oglądam film i jak narazie strasznie mi się podoba.

ocenił(a) film na 8

Ja daję 8/10. Lepszy od "Ostatniej Piosenki" czy "Wciąż ją kocham" ale to nie to samo co "Szkoła Uczuć".

ocenił(a) film na 9

Uważam że twoja ocena jest niesłuszna. Ocenia się nie tylko podobieństwo scenariusza do książki ale i całą resztę, grę aktorów, zdjęcia, ogólnie klimat.Ja oglądałam film i czytałam książkę i jedno i drugie bardzo mi się podobały.

ocenił(a) film na 6
pina

Niestety ale flm nie musi sie zgadzac z ksiązką, a w tym przypadku szkoda, bo książka mi się o wiele bardziej podobała, chociaz film nie zbył taki zły i na końcu się nawet popłakałam.A jeśli chodzi o "Ostatnią Piosenkę" i "I wciąż ją kocham" to tamte mi sie bardziej podobaly, moze dlatego ze są nowsze i raczej skierowane do młodzieży.

ocenił(a) film na 6
martyna0052

Moim zdaniem, w "Ostatniej piosence" i "I wciąż ją kocham" aż takich zmian nie było. Wiadome jest, że film nigdy nie jest odbiciem lustrzanym książki. To jest niewykonalne, ale takie zmiany jakie zaszły w tym filmie, to już małe przegięcie. Po co zmieniać przyczyny smierci, miejsce poznania i treść listów!! Pewnie gdybym nie czytała ksiązki inaczej bym odebrała film, a tak jestem zawiedziona i rozczarowana. Książka natomiast jest rewelacyjna i polecam każdemu, aby ją przeczytał. Sądze, że trafi do każdego, temat jest przecież taki oczywisty - zawsze chodzi o pokazanie piękna miłości, jej blasków i cieni.

to tak jakby powiedzieć że remake jest gorszy od oryginału bo nie jest taki sam po co oglądać dwa razy to samo twoja ocena jest nie słuszna i denerwują mnie takie wypowiedzi jak twoja a jest ich masa i na bank nie dałabyś bourneowi 10 i serduszka jakbyś przeczytała książke a poza tym nie gadam z tobą bo filmy które uważasz za arcydzieła są co najwyżej dobre albo i przeciętne a twoja ocena krzywdzi ten film chociaż nie lubie melodramatów i romansideł to z czystym sumieniem daje mu 7/10 jakbym lubił to pewnie dostałby więcej

Bzium_3

ja uwazam ze film jest dobry. a co do sparksa to zadna ekranizacja nie pobije ksiazki. pozatym o gustach sie nie dyskutuje i te twoje dziesiatki tez nie powalaja wiec nie krytykuj innych :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones