PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585}

List w butelce

Message in a Bottle
7,1 54 933
oceny
7,1 10 1 54933
5,4 5
ocen krytyków
List w butelce
powrót do forum filmu List w butelce

bez porównania

ocenił(a) film na 4

brakuje tych emocji, które zostały tak przepięknie opisane w książce. Historia książkowa jest
inna, dlatego o wiele bardziej realistyczna i interesująca. W książce pokazano więcej
spotkań Teresy i Garetta. W filmie główny bohater jest bezosobowy, nie potrafi rozmawiać o
uczuciach, mężczyzna, któremu daleko do ideału. Książka jest warta polecenia, mimo że
pierwszych około 60 stron nie czyta się łatwo, później powieść nabiera charakteru. Cieszę
się, że przeczytałam ją przed obejrzeniem filmu. Po raz pierwszy książka doprowadziła mnie
do smutku i łez. Coś niesamowitego.

ocenił(a) film na 5
monikkzdw

ksiazka jest niesamowita! wszystko bylo w niej opisane tak pieknie, ze mozna bylo sie niejednokrotnie wzruszyc, w filmie tego zabraklo, jakby bylo to zupelnie cos innego!

ocenił(a) film na 5
monikkzdw

o tak, książka jest genialna! czytałam ją może z 7 lat temu, a nadal ją pamiętam i pamiętam też łzy, które lały mi się po twarzy przy każdym liście Garetta... no niestety film nie oddał w ogóle uczucia, jest bardzo beznamiętny.

monikkzdw

wy chyba zartujecie. jakis czas temu przeczytalam ta ksiazke (w oryginale z reszta) i do dzisiaj nie moge odzalowac tych 37 zł ktore na nia wydalam. Nie pamietam kiedy ostatni raz czytalam takiego gniota. DNO.

truemadame

Przed zakupem książki należało się zapoznać z jej opisem aby uniknąć rozczarowania...dla mnie- i myślę, że dla każdego kto ma w sobie choć odrobinę wrażliwości- piękna książka :)

kamilka540

uwierz mi ze mam pelno wrazliwosci. Na "Pamietniku" np ryczalam jak bobr. List w butelce to dla mnie gniot nad gniotami i zdania nie zmienie. pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones