PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211196}

Lody na patyku

Eskimo Limon
6,7 6 762
oceny
6,7 10 1 6762
Lody na patyku
powrót do forum filmu Lody na patyku

Fenomenalna komedia

ocenił(a) film na 10

Jest duzo smiechu pokazanie zycia nastolatkow ale w tym humorze jest ukryte przeslanie co jest bardzo wazne np.chodzenie na dziwki mam wielu znajomych gdzie dziewictwo stracilo u prostytutek a to moze skonczyc sie choroba weneryczna a wiele wspolczesnych komedyjek tego nie ma czyli jakigos przeslania.Muzyka w tym filmie jest idealnie dobrana.

ocenił(a) film na 10
DoktorLejdo

Jezeli twoi kumle wydawali forse na dziwki to sa dziwni

sador1991

Łatwiej zapłacić raz i mieć to czego się tak naprawdę chciało :P zamiast latać, umawiać się i sam Pan Bóg wie co jeszcze :P

ocenił(a) film na 2
DoktorLejdo

Nie polecam filmu. Z trudem szukałem śmiesznych scen. Zdecydowanie nie powinno być nazwane komedią. Widziałem dramaty i wojenne w których było więcej śmiesznych momentów.

DoktorLejdo

jakis przekaz to masz nawet w kazdym american pie chociaz zwykle zamaskowany ogromna kupa (no moze jesli nie liczyc 1czesci w ktorej tworcy chyba serio sie starali)
przekaz "na dziwkach mozesz zlapac syfa" nie wydaje mi sie jakims super zmyslnym przekazem, taki przekaz mogliby w burdelach i na prostytutkach umieszczac w formie jedno zdaniowego komunikatu jak to jest na fajkach lub alkoholui wiekszosc pewnie by nie wychodzila z tego powodu
coz, punktow z aprzemysleniowke i przekaz to mu raczej nie dma
zreszta jakos nie widze tego, ze jesli ktos ma ochote isc na dziwki to obejrzenie lodow na patyku ku przestrodze go powstrzyma

ocenił(a) film na 10
El_Magiko

Kilku moich kolegow bylo na dziwkach i zlapalo roznych syfow najczesciej to byla rzezaczka a pozniej juz nie mieli takiej ochoty chodzic po burdelach

ocenił(a) film na 10
El_Magiko

Świetna ścieżka dźwiękowa, z niezwykle melodyjnym, radosnym i bezpretensjonalnym rock'n'rollem lat 50-tych, 60-tych i 70-tych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones