PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695696}

Londyn w ogniu

London Has Fallen
6,1 53 742
oceny
6,1 10 1 53742
4,5 6
ocen krytyków
Londyn w ogniu
powrót do forum filmu Londyn w ogniu

8/10

ocenił(a) film na 8

Film w starym stylu, klimat filmow akcji lat 90 az sie wylewa z ekranu. Czekam co wymysla w 3 czesci. Mike Banning spadkobierca lat 90.

ocenił(a) film na 6
ucia8

Ja też tak uważam, może i nie jest lepszy od tamtych filmów, ale i tak dobrze się ogląda.
Po więcej zapraszam na mojego bloga:
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/03/londyn-w-ogniu-2016.html

ocenił(a) film na 2
Maikeru1995

Mamy w dupie Twojego bloga.

ocenił(a) film na 6
panpaton

Cieszy mnie to xD. Byłoby mi smutno gdyby blog jeszcze istniał xD

ucia8

W sumie nie wiem czy jest sens :P [spoiler nie czytaj dalej] Szkoda że prezydent nie zginął w ostateczności od jakiegoś zabłąkanego snajpera by świat wszedł w "nową erę". Szkoda bo to zakończenie było okrutnie przewidywalne :D

ocenił(a) film na 7
ucia8

też lubię filmy tego typu :)

ocenił(a) film na 8
Agness_92

Film może i niezbyt ambitny, ale czy właśnie nie ma taki być ? Ma być nieskomplikowany i zapewnić akcję przez półtora godziny, a wydaje mi się że właśnie to robi.
Po natłoku dramatów, thrillerów, i wszelakiej maści innych psychologicznych badziewii, dłużących się niemiłosiernie, ta produkcja jest jak chłodny kompres na dymiącą czachę :)
Może właśnie dlatego że jest przewidywalna do bólu, ale za to kopie zadek dynamiką, nieprzerwaną akcją, tudzież nieskomplikowanym poczuciem humoru...
Można się czepiać w nim wielu rzeczy, np; że gość jest prawie nieśmiertelny, że sam wybił pewnie dobrze ponad pół setki ludzików, czy wreszcie tego że zawsze ma rację, ale właśnie dobre filmy akcji takie mają być... Jakoś nie przypominam sobie żeby ktoś krytykował za to wiekowe już - "Rambo", "Szklaną pułapkę" czy "Commando" :)
Jak dla mnie zasłużona "ósemka"
Nie nudziłem się ani przez chwilę, chociaż nic tam nie mogło mnie zaskoczyć...
Pozdrawiam :)

lonia1972

I wlasnie o to chodzi, kazdy facet z jajami utozsamia sie z glownym bohaterem i mu kibicuje jak druzynie sportowej.

ocenił(a) film na 4
lonia1972

Ale nie porównujmy klasyków do tego filmu :) po prostu realizm w tym filmie mnie dobija xD john wick przy tym to arcydzieło

ocenił(a) film na 6
somebody1

Bo ,,John Wick ,, jest realistyczny :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones