PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10047143}
4,4 242
oceny
4,4 10 1 242
5,5 2
oceny krytyków
Lovely, Dark, and Deep
powrót do forum filmu Lovely, Dark, and Deep

Kobieta samotnie przemierza niebezpieczną dzicz, mając nadzieję na odkrycie przyczyny tragedii, która prześladuje ją od dziecka.
Polski tytuł: "W Mrocznym Lesie".

kerulet

Jeśli polski, to: "W mrocznym lesie"

eltoro10000

Przecież tak napisał.

Pozawisior

Serio? Może załóż okulary...

eltoro10000

Przypierd__asz się do gościa że pisze wszystko z dużych liter w tytule, a sam nie stawiasz kropki na końcu zdania hipokryto.
Musisz mieć życie jak papier toaletowy: szare, długie i do dupy, skoro czepiasz się do ludzi o takie bzdety.

Pozawisior

Ciekawe, co można powiedzieć o twoim życiu, skoro nie masz nic lepszego do roboty, jak obrażać ludzi i pisać kretyńskie komentarze do czyichś postów. Płacą ci za to, czy po prostu masz taki wredny charakter?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pozawisior

Jak to mówią, jak ktoś się ch..em urodził (chamem), to kanarkiem nie zdechnie. Z chamem nie ma co dyskutować, można najwyżej zgłosić do administratora, by swoimi wypocinami nie zasmradzał forum.

eltoro10000

Może i nie jestem gentlemanem i pisze to co myślę.
Ale nie jestem też społeczniakiem jak ty, który by wszystko wszędzie zgłaszał i zawsze wszystkich poprawiał.
Brzydzę się takimi ludźmi jak ty stfuuuu...

Pozawisior

I nawzajem. Nie jestem żadnym społecznikiem. Zwyczajnie zwracam uwagę na czystość języka ojczystego. Zdarzają się ludzie, którzy potrafią podziękować za uwagę i starają się nie popełniać podobnych błędów w przyszłości. Niestety, najczęściej reagują agresją sami, albo odzywa się jakiś inny analfabeta funkcjonalny, gotów stanąć w obronie innego analfabety i zelżyć tego, co śmiał zwrócić uwagę. Cóż, brzydzę się analfabetami, ale jeszcze bardziej chamskimi i agresywnymi analfabetami, a to, co zrozumiałe, często idzie w parze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones