PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567036}

Luzaki

Loosies
6,3 2 952
oceny
6,3 10 1 2952
Luzaki
powrót do forum filmu Luzaki

Idealny film na niedzielny wieczór! Super akcja, no i całość wydarzeń przez które przeplata
się wątek romantyczny. W super sposób poruszane ważne tematy, takie jak hazard, wpadki
czy generalnie czego dotyczy cały film - kradzieże. Dla mnie film na 10, bo nie dość, że gra
tutaj jeden z moich ulubionych aktorów, to generalnie już dawno nie widziałam czegoś co
tak bardzo mi się spodoba... No i oczywiście motyw z loosies-super!

ocenił(a) film na 7
niegOo

Mnie tez sie film podobal:) W pewnym momencie myslalam pojdzie siedziec. Glówna para bardzo fajna:)

niegOo

Mnie też się film bardzo podobał! Petera uwielbiam, a razem z Jaimie tworzą w filmie świetną parę! Nieraz można się pośmiać, a i są sceny, które co wrażliwszych mogą wzruszyć do łez. Akcja trzyma w napięciu, tym bardziej nie rozumiem dlaczego film ma tak niską ocenę...

ocenił(a) film na 7
niegOo

Podzielam twoją opinię. Może tylko oprócz opinii o o "ulubionym" aktorze, bo go po prostu nie znałem wcześniej.

ocenił(a) film na 3
niegOo

Pełny odlot. Słuszna wydaje się teza, że gdy kobiety widzą kawałek przystojnego faceta (a mężczyźni urodziwą panienkę), często zostaje wyłączona funkcja myślenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones