PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38366}

Mężczyzna, który mi się podoba

Un homme qui me plaît
6,4 307
ocen
6,4 10 1 307
Mężczyzna, który mi się podoba
powrót do forum filmu Mężczyzna, który mi się podoba

To jeden z najlepszych filmów, jakie w życiu widziałam! Trochę szkoda, że dziś nikt już takich nie robi. To taka prawdziwa historia (no, prawie), która może się zdarzyć każdemu z nas, bez względu na płeć. Czy często masz ochotę oderwać się od szarej rzeczywistości i przeżyć coś naprawdę barwnego? Czy często myślisz o tym, że chciałbyś (abyś) spotkać kogoś niezwykłego, choć na krótko i zrealizować swoje marzenia? Czy nie pragniesz by ona (on) zaskakiwał Cię, by jego zachowanie było nie do przewidzenia? Trochę szaleństwa? A potem powrót do domu - mężą, żony, parnera, partnerki. I pozostaje tylko niespokojny uśmieszek na twarzy i mały błysk w oku. Na wspomnienie. To film dla Ciebie. Naprawdę warto.
Jedynym minusem tego filmu jest to, że... nie można go obejrzeć. Widziałam go całe lata temu w małym krakowskim kinie na przeglądzie filmów Leloucha. Szkoda, że nasza telewizja (zwłaszcza te programy co to mają mieć misję...) nie pokusi się o takie dzieła.

magdapotocka

Ten film jest uroczy - zwyczajnie niezwyczajny. Historia jest mocno osadzona w realiach codzienności, uczucie, które zaistniało między parą głównych bohaterów może się zdarzyć każdemu, ale jego piękno jest pokazane w baśniowy i lekki sposób. Powyższe sprawia, że film godnym jest polecenia każdemu widzowi, który lubi oglądać filmy o uczuciach - międzyludzkich relacjach, które są niesztampowo i bezpretensjonalnie opowiedziane. Duet Girardot - Belmondo bezbłędny.

ocenił(a) film na 7
madz20

W realiach codzienności? Bo przecież każdy z nas jest francuską gwiazdą Hollywood, albo wziętym kompozytorem filmowym. Taką codzienność Las Vegas widzi codziennie. Codziennie tabuny kobiet przyjeżdżają do Las Vegas w poszukiwaniu uczucia, które może zdarzyć się każdemu z nas. Po 4 dniach wyjeżdżają z rachunkiem na 3 000 USD i na tym baśń się kończy.

Nikodem123

Witam i żegnam w jednej wiadomości, gdyż widzę zwyczajne czepialstwo i silenie się na ironię, czego nie lubię. Z filmwebowych dyskusji dawno już wyrosłam - wolę realnych interlokutorów niż produkowanie się do avatara - nie mam na takie gierki czasu. Kino Leloucha to nie są "Trudne sprawy", fakt, że reżyser kreśli historię romansu między ludźmi wykonującymi artystyczne zawody nie pozbawia tej historii miłosnej wymiaru rzeczywistego. W tym filmie jest miejsce na codzienność, przyziemność i jest miejsce na miłość - tak jak w życiu. Reasumując - zasadne jest twierdzenie, że historia romansu Henriego i Francoise jest pokazana w sposób autentyczny i osadzony w codzienności. A jaką kto ma codzienność taką ma. Moja jest podobna do tej filmowej a piszę w swoim imieniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones