2 godz. 9 min.
6,8 80
ocen
6,8 10 80
56
chce zobaczyć

{"type":"film","id":485051,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/MW-2009-485051/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu MW
 • yareku ocenił(a) ten film na: 6

  Gdy zacząłem go oglądać myślałem, że to będzie naprawdę fajny i rozrywkowy film japoński. Wartko prowadzona akcja i ciekawa intryga od samego początku filmu. Niestety ale końcówka filmu leży i kwiczy. Są takie błędy, że szkoda słów.

  1. Helikopter ostrzeliwuje bohaterów. Nie sprzątają ciał - no tak bo po co? Niech sobie trupy leżą. Nie widzieli pontonu ani łodzi przy brzegu. Koleś sobie spokojnie odpływa.
  2. Cała akcja w bazie amerykańskiej. Koleś sobie wszedł i zaraz opanował całą bazę. Jakby przedstawili to w jakiś wiarygodny sposób to jeszcze by może uszło ale tak jak to było w filmie jest nie do przyjęcia.
  3. Nie wiem też jaki był cel zakończenia filmu. Główny łajdak przeżywa i przygrywa nam wesoła muzyczka. Mamy się cieszyć?
  Film wykonamy bardzo dobrze do połowy, a potem jest po prostu fatalnie. Szkoda. Jednakże widziałem wiele gorszych i bardziej nudzących, więc ostatecznie nie jest aż tak źle.

 • lukas_allien ocenił(a) ten film na: 7

  yareku film nie jest idealnie zrobiony ale na pewno ma mniej absurdów niż nie wiadomo z jakiego powodu wspaniały salt.
  jesli porownac te 2 filmy to azjaci napewno wykonali lepszą robotę

 • brof ocenił(a) ten film na: 8

  yareku E tam bardzo dobry film , kilka niedociągnięć ma ale znajdź film 2 h który nie ma , fajne motywy zemsty, i 1 połowę jak i drugą bdbrze się oglądało o de mnie 8 , a co do 3 pktu to ja się cieszyłem :) że przeżył , i kibicowałem mu w jego poczynaniach , ale każdy inny gust ma i to jest najlepsze , ja daje 7,5+ , dobry japoński thriller z domieszką akcji