PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485051}

MW

6,8 81
ocen
6,8 10 1 81

MW
powrót do forum filmu MW

Gdy zacząłem go oglądać myślałem, że to będzie naprawdę fajny i rozrywkowy film japoński. Wartko prowadzona akcja i ciekawa intryga od samego początku filmu. Niestety ale końcówka filmu leży i kwiczy. Są takie błędy, że szkoda słów.

1. Helikopter ostrzeliwuje bohaterów. Nie sprzątają ciał - no tak bo po co? Niech sobie trupy leżą. Nie widzieli pontonu ani łodzi przy brzegu. Koleś sobie spokojnie odpływa.
2. Cała akcja w bazie amerykańskiej. Koleś sobie wszedł i zaraz opanował całą bazę. Jakby przedstawili to w jakiś wiarygodny sposób to jeszcze by może uszło ale tak jak to było w filmie jest nie do przyjęcia.
3. Nie wiem też jaki był cel zakończenia filmu. Główny łajdak przeżywa i przygrywa nam wesoła muzyczka. Mamy się cieszyć?
Film wykonamy bardzo dobrze do połowy, a potem jest po prostu fatalnie. Szkoda. Jednakże widziałem wiele gorszych i bardziej nudzących, więc ostatecznie nie jest aż tak źle.

ocenił(a) film na 7
yareku

film nie jest idealnie zrobiony ale na pewno ma mniej absurdów niż nie wiadomo z jakiego powodu wspaniały salt.
jesli porownac te 2 filmy to azjaci napewno wykonali lepszą robotę

ocenił(a) film na 8
yareku

E tam bardzo dobry film , kilka niedociągnięć ma ale znajdź film 2 h który nie ma , fajne motywy zemsty, i 1 połowę jak i drugą bdbrze się oglądało o de mnie 8 , a co do 3 pktu to ja się cieszyłem :) że przeżył , i kibicowałem mu w jego poczynaniach , ale każdy inny gust ma i to jest najlepsze , ja daje 7,5+ , dobry japoński thriller z domieszką akcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones