Kolekcja filmów o Małej Syrence już na Blu-Ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Kolekcja+film%C3%B3w+o+Ma%C5%82ej+Syrence+ju%C5%BC+na+Blu-Ray+i+DVD-98651
Już od dziś możecie kupić na płytach DVD i Blu-Ray kolekcję filmów o Małej Syrence. Na kolekcję składają się: "Mała Syrenka", "Mała Syrenka - Powrót do morza" oraz "Mała Syrenka - Dzieciństwo Ariel".
"Mała Syrenka"
Niezależna księżniczka Ariel marzy o tym, by odrzucić ogon i stać się częścią świata ludzi. W końcu zawiera pakt z podstępną wiedźmą Urszulą, która wprawdzie przemienia syrenkę w człowieka, ale w zastaw zabiera jej najcenniejszy skarb – przepiękny głos. Ariel będzie potrzebowała dużo odwagi, determinacji oraz pomocy wiernych przyjaciół – Sebastiana i Florka – aby poradzić sobie w nowych okolicznościach i uporządkować sprawy w obu światach.

"Mała Syrenka - Powrót do morza"
Chociaż Ariel od lat wmawia swojej córeczce, że Atlantyka to tylko stara legenda, księżniczka Melodia pragnie stać się częścią magicznego, podwodnego świata. Przyjaciele z lądu i z morza będą musieli połączyć siły, aby pomóc dziewczynce w pokonaniu przeciwności losu i zaprowadzeniu harmonii między królestwami.

"Mała Syrenka - Dzieciństwo Ariel"
Zanim wydostała się na ląd i wkroczyła do serca księcia Eryka, Ariel była jedną z siedmiu uwielbiających śpiew i zabawę córek potężnego króla Trytona. Kiedy jednak w podwodnym królestwie nastały ciężkie czasy, muzyka została zakazana! Ariel wraz z siostrami i lojalnymi przyjaciółmi – Sebastianem i Florkiem – postanowiła zrobić wszystko, aby przyjaźń i śpiew powróciły do Atlantyki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones