PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104}

Mała syrenka

The Little Mermaid
7,3 79 134
oceny
7,3 10 1 79134
6,8 18
ocen krytyków
Mała syrenka
powrót do forum filmu Mała syrenka

Według mnie na Arielke świetnie nadawałaby się Rachel Hurd Wood a na Ursule Jennifer Coolidge

użytkownik usunięty
Anulka_3

Faktycznie dobry pomysł! Rachel Hurd-Wood jako Ariel? Owszem, pasuje, ale ja bym w tej roli widziała raczej Emmy Rossum. Te WIELKIE oczy... no i przede wszystkim udowodniła już, że potrafi śpiewać! Spójrzcie na to zdjęcie:

http://tvcinews.files.wordpress.com/2007/09/emmy_rossum.jpg

Wg mnie jest bardzo podobna do syrenki. Tylko przefarbować włosy na ognisty rudy, (ewentualnie!) dać niebieskie soczewki, włożyć odpowiedni strój i... Ariel jak żywa!

ocenił(a) film na 9

Wydaje mi się, że Emmy nie było by zbyt dobrze w tym kolorze włosów. Ale podobna do Arielki jest bardzo :) Rachel Hurd Wood zresztą też.

Anulka_3

a mi na ursule EWIDENTNIE meryl streep ;]

ocenił(a) film na 10
metaljacket

Na Arielkę idealnie pasuje Rachel Hurd Wood : D Nigdy jej nie widziałam, ale jest naprawdę przepiękna : ] Gdyby Ariel grała Emmy to by mi się film nie podobał bo jest taka `ohh` i `ahh` :| Nie wiem dlaczego, ale mi się nie podoba. A więc super byłoby gdyby Rachel zagrała Ariel : )) Pozdrawiam.

Ruby_Angel

Najlepszą Arielką byłaby Amy Adams z "Zaczarowanej" ;) Płomiennie rude włosy, drobna figura... ;) Ale czy jest sens by nakręcać film? :)) Myślę, ze bajeczka jest tak przyjemna i pocieszna, że w zupełności wystarczy ;) Właśnie czasem denerwuje mnie to, że z wszystkich bajek chcą robić filmy... jakaś mania ;)

ocenił(a) film na 7
Anulka_3

Heather Graham we From Hell ślicznie wyglądała z rudymi włosami :D
http://www.crankycritic.com/qa/pf_articles/fh_hg2.jpg

użytkownik usunięty
Ligeja

Również uważam, że najlepsza by była Emmy Rossum. Jest śliczna i ma przecudny głos, tak jak Ariel:)

Amy Adams, Orlando Bloom, Michale Gambon i Jennifer Cooldige.

użytkownik usunięty
nathalie_paradis

Nie, nie, nie. Amy Adams się nie nadaje. Jest stara i brzydka (no dobra, może i jest ładna, ale nie pasuje do roli Arielki). No i ten Bloom:/ moim zdaniem też się nie nadaje. Wolałabym Jamesa Marsdena. Co do pozostałych się zgadzam:)

Ale Eryk był troszkę zniewieściały, zupełnie, jak Bloom! :D

użytkownik usunięty
nathalie_paradis

E tam gadasz:P mnie się tam Eryk bardzo podobał:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
friendsfan1

Mi na Urszulę pasuje Hanna Bakuła.

ocenił(a) film na 10
Clandestine94

Mi Katarzyna Figura

ocenił(a) film na 7
Anulka_3

Lily Cole
rude włosy i specyficzna uroda porcelanowej lalki
http://mevio.co.uk/wp-content/uploads/2011/01/article-1349888-0CE1A9EC000005DC-6 16_233x423.jpg

ocenił(a) film na 10
Ligeja

jak patrzę na to zdjęcie to na myśl mi bardziej przychodzi ludzkie wcielenie Urszuli niż Ariel :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones