PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104}

Mała syrenka

The Little Mermaid
7,3 79 142
oceny
7,3 10 1 79142
6,8 18
ocen krytyków
Mała syrenka
powrót do forum filmu Mała syrenka

UWAGA !!!!!

ocenił(a) film na 10

Najbliższy seans obydwu części Małej Syrenki na Disney Chanell w ten weekend Oto daty emisji:

Sobota 5 maja 19:00 "Mała Syrenka"

Niedziela 6 maja 10:30 "Mała Syrenka"

Niedziela 6 maja 19:00 "Mała Syrenka 2 - Powrót do morza

yoda0700

Jeden z moich ulubionych klasycznych filmów Disney'a. Oglądałem go parę razy i za każdym razem się wzruszałem na końcu. A najlepsza scena to piosenka Sebastiana kiedy to gra na muszlach ("Na morza dnie...") no i oczywiście kucharz jest debeściak.

ocenił(a) film na 10
ratraciak

No Mała Syrenka wymiata. Potaktowałem z góry ten film, bo myślałem że to jedna z tych produkcji typowych dla dziewczyn. Ktoś mnie poprosił żebym nagrał ten film. Po nagraniu przewijałem kasete i włączyłem go na fragmencie jak Ariel oddawała swój głos Urszuli. Rany takiego głosu jeszcze nigdy dotąd nie słyszałem. Potem obejrzałem film i zmieniłem swoje zdanie. Jest to jedna z najlepszych historii miłosnych jakie oglądałem. Szczególnie chwyta za serce fragment jak Ariel decyduje się poświęcić swój piękny głos, aby spotkać księcia Eryka. A muzyka jest miodzio szczególnie wsponiane wcześniej przez ciebie "Na morza dnie" które zostało nagrodzone Oscarem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones