PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226856}

Małe dzieci

Little Children
7,2 31 198
ocen
7,2 10 1 31198
7,4 13
ocen krytyków
Małe dzieci
powrót do forum filmu Małe dzieci

Polecam!!

ocenił(a) film na 9

Dobry film, naprawdę.
Po obejrzeniu wyciągnęłam wniosek, że jest to film o ludzkich pragnieniach, których czasami nie jesteśmy w stanie pokonać. Sarah i Brad pragnęli szczęścia, którego nie odnajdywali w domu, chociaż z pozoru mieli wszystko. Odnaleźli to szczęście przy sobie. Ronnie, mówiąc najprościej, pragnął małych dzieci, a jego matka, żeby znalazł sobie kobietę, która się nim zajmie. Jednak wszyscy oni odrzucili z czasem swoje pragnienia... dla dobra innych. Ten film ma świetne zakończenie... cały jest genialny, ale to zakończenie, tak inne niż by się można spodziewać. Prawdziwe zakończenie.
Urzekła mnie poniekąd postać matki Ronniego, który mnie przerażał prawdę mówiąc.
Taka prawdziwa matka, gotowa bronić pomimo wszystko swojego dziecka.
Wciąga i daję do myślenia. Lubię ten film i zamierzam przeczytać książkę.

ocenił(a) film na 8
Kasiula94

ja tez polecam ten film :) ogladalam go juz po raz dugi :) na prawde ciekawe zakonczenie i film w trakcie ogladania sie nie nudzi :)
moja ocena to 8/10/

ocenił(a) film na 9
Kasiula94

Masz całkowitą rację, w tym, co napisałaś.
Film... o pragnieniu i poszukiwaniu szczęścia. Film o potrzebie bliskości. Psychicznej i fizycznej. Potrzebie poczucia obok siebie człowieka, który jest nam podobny i który nas zrozumie. A Ronnie... To prawda, przerażająca postać.... Chora osobowość. Ale to człowiek, który pomimo wszystko odróżnia dobro od zła. Wiedział, że krzywdzi... Chciał akceptacji. Pewnie dzięki akceptacji byłoby mu łatwiej pokonać to, z czym się zmierzał... Nie dziwie się, że ludzie go potępili, ale mimo wszystko ja widzę w tym zagubionym człowieku... serce.
Nie wyrządziłby sobie krzywdy, gdyby nie wiedział, że robi źle.
Myślę, że to bardzo poraniony, zagubiony człowiek był... (często przecież takie własnie dewiacyjne zachowania wynikają ze zranień).
Pozbył się tego, czym fizycznie krzywdził... To musiał być akt rozpaczy...

Całośc filmu... Genialna.
Trudny film... Bolesny, zwłaszcza, gdy się go "przeżywa".

No i nie można zapomnieć tych miłosnych scen głównych bohaterów ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones