PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228136}

Mały

Littleman
6,1 32 519
ocen
6,1 10 1 32519
3,7 6
ocen krytyków
Mały
powrót do forum filmu Mały

to napotykam się na coś takiego. Żenujące, niesmaczne, prymitywne pseudo-komediowe guano, potrafiące rozśmieszyć tylko największych miłośników amerykańskiego humoru. A dorosły, przebrany za niemowlę, to już chyba najbardziej obrzydliwy widok, jaki może być.

ocenił(a) film na 2

to polecam Śmiertelną Wyliczankę (Simon Says) dołączysz do kolekcji ;D poważnie to chyba najgorszy film jaki w zyciu widziałam

ocenił(a) film na 1

walor estetyczny i komediowy na tym samym poziomie co w 2 girls 1 cup

Hehe, teraz będziesz wiedział że ze mną się nie zadziera. Jak mi się podoba film a ktoś źle o nim pisze to mu usuwam konto. Pamiętajcie o tym

użytkownik usunięty
lesiu234

HAKER!!!!!!!!!!!!!
:-)

użytkownik usunięty
lesiu234

Przeglądając przeróżne opinie na temat tego filmu, odniosłem wrażenie, że z 80-90% ludzi, którzy oglądnęli tą komedię, to fani tego filmu, reszta... tak po, nim jedzie, że bardziej się już chyba nie da!! robią to tak zaciekle jakby wręcz nie wiem... czegoś zazdrościli...?? może tego, że filmik jest na prawdę świetny!!!, ale ponownie bym go już chyba nigdy nie obejrzał, bo nie chcę się zwijać z bólu brzucha... od śmiania:-)
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones