PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824402}

Ma

5,1 17 354
oceny
5,1 10 1 17354
3,1 7
ocen krytyków
Ma
powrót do forum filmu Ma

Obca kobieta proponuje uczniom aby imprezy zakrapiane alkoholem urządzali u niej w piwnicy. Niestety jej intencje nie są czyste. Psychologiczny horror o tym, że sami tworzymy potwory, swoim postępowaniem.
Film rozkręca się powoli aby na końcu pokazać szaleństwo...

ocenił(a) film na 7
conneryfan

Bo u nas, w każdym filmie gdzie się zabijają i film jest raczej nierealny musi nazywać się "horrorem" ;)

Ferbi155

przykre, ale prawda. też jestem wkurzony jak to ze wszystkiego gdzie jest krew to robią horror. To jest typowy thriller, nie ma tu żadnych duchów lub nadprzyrodzonych mocy by mówić o horrorze. Jestem zawiedziony. Jakby było opisane, że to jest thriller bym inaczej się nastawił przed oglądnieciem tego filmu i dał 7/10 a tak to jest 6/10

ocenił(a) film na 8
conneryfan

Końcówka to klasyczny horror, jednak przez większość filmu mamy do czynienia z thrillerem i wątkami psychologicznymi

ocenił(a) film na 6
conneryfan

Dokładnie. Jako horror to wypada słabo, natomiast jeśli podejść do tego jak do thrillera, to nawet niezły. 6/10 ;)

ocenił(a) film na 4
conneryfan

Jak by do tego nie podejść, to jest badziewie. Jakby każda ofiara żartu zostawała psychopatą, no to świat by tylko z nich się składał. Jeszcze ta Ma jest taka naiwna i łatwowierna, że nie da się jej poważnie traktować. Nie op.ie.rdala się pały na prawo i lewo, ja ktoś jest na tyle durny by tego nie rozumieć, no to zasługuje na sparzenie.

ocenił(a) film na 3
RipRoy

Dzięki za wyręczenie mnie. Ostatnio często z psycholi robi się dobre postacie i usprawiedliwia ich postępowanie. np. Czarownica, Cruella...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones