Ma

2019 1 godz. 39 min.
5,2 14 525
ocen
5,2 10 14525
3 841
chce zobaczyć
{"rate":3.25,"count":4}
{"type":"film","id":824402,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ma-2019-824402/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ma
 • conneryfan ocenił(a) ten film na: 7

  Obca kobieta proponuje uczniom aby imprezy zakrapiane alkoholem urządzali u niej w piwnicy. Niestety jej intencje nie są czyste. Psychologiczny horror o tym, że sami tworzymy potwory, swoim postępowaniem.
  Film rozkręca się powoli aby na końcu pokazać szaleństwo...

 • Ferbi155 ocenił(a) ten film na: 7

  conneryfan Bo u nas, w każdym filmie gdzie się zabijają i film jest raczej nierealny musi nazywać się "horrorem" ;)

 • suomik ocenił(a) ten film na: 6

  Ferbi155 przykre, ale prawda. też jestem wkurzony jak to ze wszystkiego gdzie jest krew to robią horror. To jest typowy thriller, nie ma tu żadnych duchów lub nadprzyrodzonych mocy by mówić o horrorze. Jestem zawiedziony. Jakby było opisane, że to jest thriller bym inaczej się nastawił przed oglądnieciem tego filmu i dał 7/10 a tak to jest 6/10

 • bredny ocenił(a) ten film na: 8

  conneryfan Końcówka to klasyczny horror, jednak przez większość filmu mamy do czynienia z thrillerem i wątkami psychologicznymi

 • xaphon ocenił(a) ten film na: 6

  conneryfan Dokładnie. Jako horror to wypada słabo, natomiast jeśli podejść do tego jak do thrillera, to nawet niezły. 6/10 ;)

 • RipRoy ocenił(a) ten film na: 4

  conneryfan Jak by do tego nie podejść, to jest badziewie. Jakby każda ofiara żartu zostawała psychopatą, no to świat by tylko z nich się składał. Jeszcze ta Ma jest taka naiwna i łatwowierna, że nie da się jej poważnie traktować. Nie op.ie.rdala się pały na prawo i lewo, ja ktoś jest na tyle durny by tego nie rozumieć, no to zasługuje na sparzenie.