PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636728}

Magiczne słowa: Opowieść o J.K. Rowling

Magic Beyond Words: The J.K. Rowling Story
6,7 2 198
ocen
6,7 10 1 2198
Magiczne słowa: Opowieść o J.K. Rowling
powrót do forum filmu Magiczne słowa: Opowieść o J.K. Rowling

wierność faktom?

ocenił(a) film na 6

Jestem fanką pottera i wydaje mi się że film nie do końca jest zgodny z prawdą. Nie wnikałam w jej życie prywatne, więc może to tylko wrażenie?

Zentalka

Nie znam życia prywatnego Pani Rowling, ale skoro film jest na podstawia książki Sean Smith`a to raczej on odpowiada za niezgodność wydarzeń z prawda.

ocenił(a) film na 6
Zentalka

tak, film nie pokrywa się z samymi słowami J.K.R. w wywiadach o sobie, także.. luźna interpretacja jej życia. jest zresztą na początku filmu, że na podstawie NIEautoryzowanej biografii :)

usmiechprzezlzy

bardzo kiepska ekranizacja - zero magii, masa ckliwego naciagania fabuly... strasznie slabe cos!

ocenił(a) film na 6
anuta

coś w tym jest. Kojarzy mi się z taką nisko-budżetówką

ocenił(a) film na 10
Zentalka

A mi się film podobał.

użytkownik usunięty
Jula12345

Gdzie widzieliście film?

ocenił(a) film na 8
Zentalka

Powiem (raczej napiszę) tak... Siedzę sobie w domu, mam na biurku dwie pierwsze części HP. Bo na nich opieram swoją pracę maturalną, obejrzałam film, który nie jest mi do niczego potrzebny. Nie zachwycił mnie wykonaniem ani też fabułą. Ma jednak coś magicznego w końcu opowiada o powstaniu HP. Wydaje mi się, że film nawet jeśli pewne fakty nagina ma także przesłanie... A jest nim: NIE PODDAWAJ SIĘ. Tak więc zaczynam się uczyć do matury a wy dalej się kłócicie o życie prywatne pisarki. Pozdrowienia i powodzenia

ocenił(a) film na 7
Zentalka

To nie jest film dokumentalny, tylko fabularny - biograficzny i jak na taki jest wystarczająco zgodny z faktami. Większość filmów biograficznych znacznie bardziej odbiega od faktów niż ten.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones