PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867995}

Malcolm i Marie

Malcolm & Marie
6,7 23 763
oceny
6,7 10 1 23763
5,6 34
oceny krytyków
Malcolm i Marie
powrót do forum filmu Malcolm i Marie

Nie chcę w tym temacie żadnych obrońców od tego są inne tematy, które śledzę. To temat stworzony dla tych którym się to nie podobało, lub dla osób które chcą wypunktówać błędy w filmie.
Zacznę pierwsza. Poprawność polityczna lub jej brak w tym filmie. Gdyby było na odwrót i osoba jasnego koloru skóry mówiła dialogi typu "jest biała więc recenzja będzie dobra" to z miejsca na film ruszyła by nagonka. Jak chcemy być poprawni politycznie to nie przesadzajmy ani w jedną ani drugą stronę.
Gra aktorska też do bani moim zdaniem. Zendaya gra taką samą chłopczycę jak w innych produkcjach, w spiderman to działa, tutaj niekoniecznie. Ona inaczej nie potrafi, a partner towarzyszący jej na ekranie jego postać jest po prostu denerwująca..ten akcent że chwilami ledwo mogę go zrozumieć. Nie wiem może było to zamierzone, mnie się nie podobało.

Orkadrahi

Pytanie też o czym był ten film? Jaki jest jego cel? Czy w ogóle ma jakiś...? Bo ja po obejrzeniu nie bardzo wiedziałam o czym ten film jest... :)

zuzia003

Tu się zgodzę połowicznie. Mam wrażenie, że mieli świetny pomysł na jeden wątek, który rozegrał się w pierwszych 20 może 30 minutach filmu, a później już kombinowali to się wracali to coś powtarzali. I czy był w tym jakiś większy cel?

Orkadrahi

Gdyby jeszcze ich dyskusje miały jakiś większy sens, byłyby to jakieś ciekawe rozważania, inspirujące, kreatywne, które zmuszają też widza do jakiejś refleksji... A tutaj główny bohater przechwala się swojej "ukochanej" jego przygodami z poprzednimi kobietami... Jakoś tego nie kupuję. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones