PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629476}

Martwe zło

Evil Dead
5,7 52 571
ocen
5,7 10 1 52571
7,1 13
ocen krytyków
Martwe zło
powrót do forum filmu Martwe zło

Dlaczego demon, który wstąpił w Mię ma postać tej dziewczyny z prologu? Ja myślę, że ojciec tej pierwszej opętanej nie przestrzegł rytuału, gdyż zamiast pozwolić jej spłonąć, zastrzelił ją. Czy to moze być powód, dla którego powróciła i opętała Mię?

laxman

Zasadniczo nie było powiedziane skąd tamta dziewczyna "zaraziła się" tym demonem więc można spekulować co autor miał na myśli. Powróciła, bo ten w okularach przeczytał książkę i wypowiedział magiczne słowa, dlaczego akurat Mię? Nie mam pojęcia. Jak dla mnie ten film w ogóle się kupy nie trzyma (jeśli chodzi o fabułę, rzecz jasna).

ocenił(a) film na 6
punk1011

No właśnie, masz rację - nie było powiedziane. Pytanie, czy nie za bardzo próbuję w tej chwili interpretować film, który do tego wcale nie aspiruje. Pewne jest, że gość w brylach aktywował ,,zaklęcie", ale dlaczego demon miał wizerunek dziewczyny z prologu?

ocenił(a) film na 10
laxman

Tak, to jest powód :) A opętał Mię, ponieważ była najsłabsza z nich wszystkich i było wiadome, że nikt jej nie uwierzy, gdyż wszystko co mówiła, brano za wytwór przeżartego narkotykami umysłu.

ocenił(a) film na 6
Marcy_May

He, to zawsze miłe, jak ktoś odkopie zapomniany już temat, któy założyłem:) Tak, już to sobie w głowie poukładałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones