PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30690}

Martwi prezydenci

Dead Presidents
7,2 2,0 tys. ocen
7,2 10 1 1964
Martwi prezydenci
powrót do forum filmu Martwi prezydenci

Ehh

ocenił(a) film na 4

Nudny, niedopracowany i nijaki . Jak by lepiej rozwinęli fabułę, sceny może i by cos z tego wyszło, ale moim zdaniem akcja napadu na bank spierd olila wszystko

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
deefunk

Ch uj ci do tego jakie oceny dałem Plutonowi czy Metalowi . Mój gust moje oceny, żeby mi się jakiś film podobał muszę dawać mu od razu 10 tak jak ty bo to ARCYDZIEŁO ? Ty za to jesteś wielkim znawcą i krytykiem co na filmweb konto założył pól roku temu i za wielkiego znawce się uważa

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pawlak365

Ten koleś co chwilę zmienia konta na FW. Drugie konto, kupa śmiechu! Kilkanaście co najmniej mu zablokowali. Kobitę nawet udawał o imieniu Klaudia. Żałosny i śmieszny zarazem jest.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
adlerxx

Hahahaha widzę własnie jakiś zakompleksiony gościu . Ciężko musi mu być skoro nawet podawał się za pleć piękną .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
deefunk

Nie wiem co tam dziecko burkasz, ale coś chyba nie tak skoro cie zablokowali, weź lepiej tabletki na epilepsje, albo wyjdź na świeżę powietrze chociaż wątpię czy to coś da .

ocenił(a) film na 10
Pawlak365

Blokuja bo psychopata adler, ktory jest powszechnie znanym donosicielem na tym serwisie zglasza mnie, za nic, bo nie lamię regulaminu. Dzieckiem to ty jetses, bo watpie, zebys z takim prostym jezykiem mial nawet 13 lat.
Ty moze maluszku sobie obejrz jeszcze raz swoich Transformerosw, ktorym dajesz 10, moze sobie siusniesz ze szczescia i ci przejdzie ten belkot dresika.

ocenił(a) film na 4
deefunk

Nie łamiesz regulaminu, a usuwają twoje posty ? Hahahaha czy ty wgl widzisz co piszesz ? idź niedojdo życiowa poudawaj dziewczynkę na jakimś innym serwisie, albo kogoś innego z twojej porytej bani . Przeczytaj sam co piszesz i zobacz kto ma prosty język hahaha . Widzę tez że masz jakąś traumę z dresami, pewnie leją cie na dzielnicy co dzień jak do sklepu wychodzisz, w sumie mają rację, bo takie ścierwa jak ty sam bym lał ^^

Pawlak365

uwaga na tego przyg..upa deefunk prawdopodobnie jest gościu niezrównoważony emocjonalnie i wdaje się w konflikty. je...ć go!!!

ocenił(a) film na 4
stratofortress7

Jakoś chłopak musi się wyżyć internetowo skoro go na osiedlu, w szkole i domu gnoją . Szkoda takich, no ale co zrobisz takie życie .