PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107377}

Mechanik

El Maquinista
7,6 138 834
oceny
7,6 10 1 138834
6,7 21
ocen krytyków
Mechanik
powrót do forum filmu Mechanik

On nawet na 50kg nie wyglądał, znam chłopaków którzy ważyli po 48kg przy 178cm wzrostu i wyglądali grubiej od niego O.O Jak dla mnie to 30-parę 40kg ważył gdzieś. Wydaje mi się, że to niemożliwe schudnąć tyle nie wyrabiając w sobie zwyczajnego braku apetytu do jedzenia. Po prostu anoreksja. Nawet jeśli teraz już jest grubszy, to może wyszedł z tego, ale miał to za czasów filmu Mechanik

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Do filmu zrzucił 27kg i w Mechaniku ważył 55.

into_the_moonlight

Bale po roli w Mechaniku musiał przytyć aby zagrać w Batmanie, później na nowo schudł do roli w Fighterze. Gdyby miał zaburzenia odżywiania to nie przychodziłoby mu tak łatwo, nie chudłby dlatego, że rola tego wymaga, tylko po prostu z braku kontroli nad chorobą. Tak samo gdyby był anorektykiem nie zgodziłby się tyć na potrzeby roli. Wychodzi więc na to, że to po prostu poświęcenie dla filmu... choć prawda, że bardzo drastyczne. Jedyne co mnie zastanawia to fakt, że osiągnięcie stanu wychudzenia jest możliwe i bez tak drastycznych środków jak jedzenie 300kcal dziennie (bo tyle mniej więcej by wyszło sumując kalorie z puszki tuńczyka i jabłka). Mógł przejść na bardziej racjonalną dietę zamiast wybierać głodówkę, to trochę dziwne.
Co do jego wagi nie mogę się z Tobą zgodzić. To, jak ktoś wygląda przy określonej wadze zależy od budowy ciała. Dwie osoby nawet ważąc tyle samo przy takim samym wzroście mogą wyglądać zupełnie różnie. Jak najbardziej mógł więc ważyć 55kg.

ocenił(a) film na 8
into_the_moonlight

Zdaje się , że nie wiesz co to anoreksja . Anoreksja to choroba psychiczna , która zaburza pogląd na posturę . Gdy cierpisz na anoreksje wydaje ci się , że jesteś za gruby , dlatego starasz się na siłę schudnąć .

ocenił(a) film na 9
SlasherManiak

Gdy jesz tak mało że prawie nic to z czasem się przyzwyczajasz i żoładek się odzwyczaja od jedzenia i już nie dasz rady jeść, może to się inaczej nazywa niż anoreksja, ja raz takie coś miałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones