PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7693}

Mexican

The Mexican
6,5 33 991
ocen
6,5 10 1 33991
5,6 5
ocen krytyków
Mexican
powrót do forum filmu Mexican

Czytając zamieszczone tu opinie nigdy bym tego filmu nie obejrzał. Na szczęście zrobiłem to dopiero po fakcie. Jak dla mnie bardzo dobry. Nie jest może arcydziełem ale jest naprawdę dobry. Kapitalnie napisane dialogi, wiele zaskakujących zwrotów akcji, nie jest to głupia komedyjka sytuacyjna lecz film z charakterem. Nie ma tu przesady ani banału lecz idealne zrównoważenie akcji i fabuły. No i rewelacyjna muzyka oraz zdjecia. Ode mnie 10.

ocenił(a) film na 5
Piotr_Lewandowski

Tacy filmwebowicze jak ty to raki tego portalu. Powinna na tym portalu być weryfikacja użytkowników i tym, którzy kompletnie nie znają się na filmach powinno nie zliczać głosów do średniej filmu.

ocenił(a) film na 10
luk11c4

Za to ty masz najwyrazniej raka mózgu (czy co tam zamiast mózgu masz), bo nie rozumiesz, że każdy ma swój gust i według niego filmy ocenia. Jezeli ten film jest dla ciebie za trudny i wolisz Bolka i Lolka to przenieś sie z komentarzami do działu dziecięcego i tam wypowiadaj, a ambitniejsze filmy zostaw do komentowania dorosłym i bardziej dojrzałym odbiorcom.

ocenił(a) film na 5
Piotr_Lewandowski

Za trudny XD Przecież ten film to sztampa na sztampie i słabizna totalna. Jak ktoś daje każdemu filmowi 10/10 to ja nie wiem, czy to jest ocenianie, dla mnie tylko odklikiwanie oglądanych filmów z listy. Twój "gust" to padaka, nie ośmieszaj się :)

ocenił(a) film na 10
luk11c4

To ze film ci się nie podobał nie jest dowodem na to ze jest słaby, tylko ze twój prosty jak konstrukcja cepa umysł nie jest w stanie dostrzec w nim wartości. Ale też nie ma sensu ci tego tłumaczyć, ponieważ największym błogosławieństwem idioty jest to, że nie ma świadomości, że nim jest :-)

ocenił(a) film na 8
luk11c4

Więcej dystansu! Od razu spina, Jezu... Może Piotr go po prostu lubi:) film nie musi być arcydziełem, żeby się go fajnie oglądało:)

ocenił(a) film na 5
adamczesio

No ale on go właśnie ocenił jako arcydzieło! :P Muszę przyznać, że rzeczywiście za ostro pojechałem, musiałem być nie w nastroju, ale dawać 10 takiemu przeciętnemu filmowi... Krew się w człowieku gotuje.

ocenił(a) film na 8
luk11c4

Rozumiem, ale przecież te oceny tutaj to bardziej zabawa, też mnie nieraz niektóre denerwują, ale w sumie takie czy takie - co za różnica?:)

ocenił(a) film na 7
Piotr_Lewandowski

Sam napisałeś że to nie jest arcydzieło, a dałeś 10. To sprzeczność, bo 10 to właśnie arcydzieło.

ocenił(a) film na 10
Tomasz_buraczek

dałbym 9,5 ale że się nie da to zaokrągliłem w górę :-)

ocenił(a) film na 8
Tomasz_buraczek

Może go po prostu lubi:) film nie musi być arcydziełem, żeby się go fajnie oglądało:)

ocenił(a) film na 7
adamczesio

Nauczyciel w szkole też ci dał szóstkę bo cię lubi?

ocenił(a) film na 8
Tomasz_buraczek

A co ma jedno do drugiego? Co innego szkoła, gdzie ocena ma znaczenie, a ocena tutaj, która znaczenia nie ma ŻADNEGO

ocenił(a) film na 7
adamczesio

Skoro nie ma znaczenia, to po co oceniać?

ocenił(a) film na 8
Tomasz_buraczek

A po co w ogóle się tu logować? po co zakładać konto? Po co wchodzić na filmweb? po co się wypowiadać? po co dawać avatar? po co wymyślać nick? Dlaczego buraczek, a nie marcheweczka? A dlaczego marcheweczka, a nie arbuzek? etc itp itd etc itp itd etc.....

ocenił(a) film na 7
adamczesio

No włąśnie, PO CO?

ocenił(a) film na 8
Piotr_Lewandowski

Też bardzo lubię ten film. Fajny klimat, ciekawy pomysł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones