PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104454}

Między słowami

Lost in Translation
7,4 175 279
ocen
7,4 10 1 175279
8,2 40
ocen krytyków
Między słowami
powrót do forum filmu Między słowami

W stosunku do tego filmu mam ambiwalentne odczucia. Z jednej strony z ekranu zieje potworną nudą, z drugiej zaś coś trzyma widza, cos caly czas zachęca do dalszego oglądania. Nie wiem czy jest to zamierzony efekt, pewnie nie ale jednak film tworzy pewien szczególny klimat, klimat tak zwykły, tak normalny jak życie człowieka. Może nie zrozumiałem dzieła pani Coppoli i wystawiona przeze mnie 6 wyda sie komuś stanowczo za niską oceną, ale podnoszę ją o 1 za ten szczególny ton prostoty historii, której elementem jest prosty w gruncie rzeczy człowiek(świetna rola Murraya) i jego proste ale jakże naturalne uczucia. Nie zachecam do obejrzenia ale też nie odradzam. "Miedzy słowami" to film przyjemny ale nie rzucający na kolana- przynajmniej mnie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Michail

Samotność i nuda..., albo nuda z samotności, albo nuda i samotność... Brak tempa, ufff...

ocenił(a) film na 10
Michail

Ja nie nudzę się ani przez sekundę. W tym filmie wszystko mi odpowiada: aktorzy, miejsce, muzyka, historia. Niestety jest to jeden z tych filmów, który wymaga od oglądającego pewnych nazwijmy to predyspozycji. Jak ich nie masz, to wieje ci nudą. Jak je masz, to śmiejesz się i wzruszasz przez cały seans. To jedyna 10-tka jaką do tej pory dałem na Filmwebie. Jedyna, co do której nie mam żadnych wątpliwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones