PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104454}

Między słowami

Lost in Translation
7,4 175 279
ocen
7,4 10 1 175279
8,2 40
ocen krytyków
Między słowami
powrót do forum filmu Między słowami

cześć szukam filmów gdzie dwie osoby flirtują ze sobą za pomocą gestów.mam projekt na studiach,chodzi mi o komunikację niewerbalną w flircie na podstawie kinematografii.proszę o pomoc.byłbym wdzięczny za tytuły , a jeszcze bardziej za linki do konkretnych scen.dzięki

ocenił(a) film na 10
doc2389

A np "Drive"? Nie wiem czy to się nada, ale relacje 2 głównych bohaterów ;>

ocenił(a) film na 7
Karla23

drive oglądałem i do tej pory słyszę w głowie motyw "real hero" ale jakoś nie przyszło mi to do głowy.w sumie masz rację bo jest tam kilka spojrzeń bohaterów,gestów. Pamiętam moment gdy bohaterka kładzie rękę na gałce(zmiany biegów oczywiście:)) którą trzyma Gosling - opiszę to jako poczucie bezpieczeństwa.muszę jeszcze tylko znaleźć tą scenę w necie.Dzięki Karla:). Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to proszę podawać,linki do scen najlepiej.dzięki

ocenił(a) film na 10
doc2389

dziewczyna z perłą.

ocenił(a) film na 10
doc2389

Może "Angielski Pacjent"?

doc2389

Koniecznie "Spragnieni miłości" dużo tam tego jest. . Może jeszcze "Anna i król" ta nowa wersja.
"Magiczne lato"- ciekawa forma "ukrywania" uczuć w bajce napisanej dla córki głównej bohaterki. Ona natomiast gra wieczorami dla niego na pianinie.
Może coś z tego Ci się przyda.

doc2389

Acha jeszcze zapomniałam o "Druga szansa"

ocenił(a) film na 7
Iliana

dziękuje wszystkim - forum na którym można polegać

doc2389

może Trzy Kolory: Niebieski ? tam też dużo rzeczy dzieje się poprzez gest jedynie

aniacyk

charakter(holenderska produkcja)

doc2389

Może: Single Man, Wielkie Nadzieje, Broken Flowers oraz coś z piękną ścieżką dźwiękową: Wyśnione Miłości?

ocenił(a) film na 7
atlantis

Dzięki za pomoc wszystkim - projekt napisany. Wyśnione miłości - świetny film, masz rację piękna muzyka no i te sceny. 23 lata - gość jest genialny,miałem kiedyś Zabiłem moja matkę ,ale nie zmusiłem się do oglądnięcia tego, a teraz zrobię to na pewno

ocenił(a) film na 10
doc2389

Wiem, że już nieaktualne jako projekt, ale Tobie polecam obejrzeć Dróżnika i Papierowego bohatera. Ten pierwszy znacznie lepszy, ale w tym drugim gra Emma Stone;)

ocenił(a) film na 8
doc2389

Oj tam projekt ;) Ja polecam "Once"

ocenił(a) film na 7
doc2389

tak jak ktoś już wyżej podał - Spragnieni miłości

ocenił(a) film na 10
doc2389

Gdyby ktoś jeszcze szukał - to : "Before Sunset" i "Before Sunrise"

doc2389

"W jego rękach"(Entre ses mains).

doc2389

Wild at Heart może ;)

ocenił(a) film na 9
doc2389

może mycie włosów w pożegnaniu z afryką.

ocenił(a) film na 9
doc2389

Like Crazy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones