PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104454}

Między słowami

Lost in Translation
7,4 175 279
ocen
7,4 10 1 175279
8,2 40
ocen krytyków
Między słowami
powrót do forum filmu Między słowami

Tłumaczenie.

ocenił(a) film na 10

Czy ktoś wie co mówi reżyser, z którym pracuej główny bohater. Zależy mi na tym, ale nie moge nigdzie tego znaleźć.

Dymian

On nie mówi nic specjalnie istotnego. Oglądałam ten film zagranicą i tłumaczyli także japońskie sekwencje. Dosłownie już Ci nie przytoczę, ale były to jakieś uwagi reżyserskie.
Myślę jednak, że ty jako widz miałeś właśnie nie wiedzieć, o czym oni mówią. Ten efekt jest zamierzonym przez reżyserkę środkiem wyrazu. Jeśli interesuje cię, czemu tak myślę, odsyłam do mojego wpisu z recenzją filmu.

ocenił(a) film na 9
orkanaugorze6

Wiem, że posty sprzed 5 lat, alemoże komus się przyda odpowiedź.

Sam byłem tego ciekawy i znalazłem tłumaczenie na angielski. Efekt dezorientacji widza jak najbardziej zamierzony, to nie ulega wątpliwości, ale ja lubię wiedzieć co jest "między słowami" zawarte, więc poczukałem i znalazłem. Poniżej wrzucam link:

http://www.weareawake.org/suntorydirector.htm

Dzięki tej informacji, wiem lepiej, dlaczego reżyser ciągle złościł się na Boba. Nie wiem tylko dlaczego tłumaczka nie przekazywała wszystkiego, choć wydaje się, że dość dobrze zna angielski.

ocenił(a) film na 10
Nevilleness

Zawsze mnie to zastanawiało i teraz wiem. Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones