PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684590}

Miłość bez końca

Endless Love
6,7 45 072
oceny
6,7 10 1 45072
3,5 2
oceny krytyków
Miłość bez końca
powrót do forum filmu Miłość bez końca

alternatywne rozwiązania, które uratowałyby nudne i przewidywalne zakonczenie;))))
- ona mogła np. w wypadku przerwac rdzen kregowy i usiąśc na resztę życia na wózek a on mimo to nie baczac na nic został z nia konca ....
- on oskarzony przez ojca o podapalenie chaty- konczy w pierdlu a ona kocha go do konca i zostaje wierna do poki go nie wypuszcza....
- ona wyjezdza na staż ale obiecuja sobie że to bedzie long distance relationship i ze ostatecznie beda razem, on ma ewentulanie dołaczyc na studia...ale ona poznaje innego i za namową ojca chajta sie z obiecujacym doktorkiem, a on z rozpaczy ....robi cos glupiego mimo to kochaja sie i marza o sobie reszte ich nieudanego zycia.....

a tak mdława historyjka pozostaje czystym rozczarowaniem

ocenił(a) film na 7
gwenell

powiem Ci, że fajne masz te alternatywne zakończenia.. może by tak scenariusz jakiś napisać?

ocenił(a) film na 6
gwenell

Ostatnie najlepsze ;)

ocenił(a) film na 2
gwenell

niby tak, ale tutaj był inny problem... ja wgl nie czułam tego uczucia! ani trochę. to było takie pustackie zauroczenie, jakby mieli po 14 lat... w dear john to było przynajmniej czuć, te relacje były żywe i prawdziwe. a tutaj... koleś ciągle płacze i się nad sobą użala bez powodu a dziewczyna nie wie czego chce. tragedia. potraktowałam jako komedię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones