PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228143}

Miłość i inne nieszczęścia

Love and Other Disasters
6,4 34 228
ocen
6,4 10 1 34228
6,0 2
oceny krytyków
Miłość i inne nieszczęścia
powrót do forum filmu Miłość i inne nieszczęścia

Moim zdaniem, nie był ani w żaden sposób wulgarny, ani totalnie plastikowy i płytki. Był za to uroczy i miły w odbiorze..
Jak na komedię romantyczną to naprawdę dobry film :)
Pzdr

ocenił(a) film na 6
Lady_Maroon

dla mnie miłość gejowska jakos mało romantyczna jest. Szczególnie jak sobie wyobraże jak sobie ją okazują...

Lady_Maroon

zgadzam się z tobą, ja osobiści nie lubie komedii romantycznych a tej dobrze się bawiłam , i uważam , że scenariusz napradwę z dużym poczuciem humoru :)

ocenił(a) film na 7
Lady_Maroon

nie powiem, nawet przypadł mi do gustu cały projekt, ale za duzo jak dla mnie watkow homoseksalistycznych przewijajacych sie przez caly film.. jakos tak.. moze lekki niesmak, ale ogolnie calkiem niezla rozrywka.. 7/10.

Lady_Maroon

Bardzo pozytywny film, świetna zabawa, kupa śmiechu! Troszkę przypominał mi Cztery Wesela i Pogrzeb, dużo dobrego humoru. Nie dla wszystkich, ale dla mnie BOMBA

ocenił(a) film na 10
Lady_Maroon

Dokładnie. Ten film jest o tyle dobry, że nie mamy do czynienia z kolejną schematyczną i plastikową komedią romantyczną.
Jedyne co mi się nie spodobało w odbiorze to, to że w kinie słyszałem ciągle teksty: "zaraz się wyrzygam", "bleeee" i inne.
Tak sobie myślę, że filmy z wątkami homoseksualnymi są przegrane na starcie! Nie ważne jakie są poza tym. Aż się dziwię (i podziwiam), że niektórzy ryzykują i kręcą jeszcze filmy z takimi wątkami :P

ocenił(a) film na 8
Lady_Maroon

Nie byłam do tego filmu zbyt przychylnie nastawiona, ale zaskoczył mnie bardzo pozytywnie:) Zabawny i niesztampowy:) no i scena z tangiem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones