Failure to Launch

1 godz. 37 min.
6,2 51 220
ocen
6,2 10 51220
7 064
chce zobaczyć
{"rate":4.25,"count":4}
{"type":"film","id":181354,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Failure+to+Launch-2006-181354/tv","text":"W TV"}]}

35- letni Tripp (Matthew McConaughey), przystojny i inteligentny bohater komedii "Miłość na zamówienie", ma oczywiste powody, aby nie wyprowadzać się z rodzicielskiego domu. Mieszka za darmo w miłym pokoju, a mama (Kathy Bates) gotuje mu i robi pranie. Wszystko zmienia się kiedy Tripp poznaje Paulę (Sarah Jessica Parker). Kobieta jest dokładnie taka, jaką sobie wymarzył - zabawna, utalentowana i piękna. Tripp nie wie jednak, że istnieje powód dla którego na jego drodze pojawiła się ta kobieta idealna - Paula została wynajęta przez jego zdesperowanych rodziców, aby zachęcić go do wyfrunięcia spod rodzicielskich skrzydeł i rozpoczęcia samodzielnego życia.

Sielke
opis użytkownika

Tripp - od dawna pełnoletni mężczyzna, który powinien mieć dobrą pracę, żonę, a nawet dziecko wciąż mieszka z rodzicami.
Paula - czarująca, piękna, zabawna i inteligentna, ideał. Co ich połączy? Jak się okazuje - zdesperowani rodzice. Rodzina Tripp'a ma już dość niesamodzielności syna, wynajmuje więc Paulę, aby zdobyła miłość Tripp'a. Teraz ich syn ma wielką szansę wyprowadzić się z rodzinnego domu i usamodzielnić się. Jednak Tripp wykorzystuje swoją rodzinę, jako doskonałą obronę przed zaangażowaniem się w poważny związek. W rolach głównych Matthew McConaughey oraz Sarah Jessica Parker.

sandrula
opis użytkownika

Al, właściciel drukarni, były żołnierz piechoty morskiej, wraz z kochaną żoną Sue wiedzie spokojny żywot wychowując syna Trippa. Upływające lata nie burzą raz ustalonego podziału ról, chociaż rodzice coraz bardzie czują, że coś w ich modelu rodziny jest nie tak, a powodem ich zmartwienia jest ... trzydziestopięcioletni już jedynak.
"Duży chłopczyk" wydaje się jednak nie dostrzegać problemu. Ma przyjemną pracę sprzedawcy luksusowych jachtów i dużo czasu, by korzystać z życia. Lubi poszaleć z kumplami, ścigać się na desce i spędzać wieczory w klubach. Wyluzowanego, opalonego przystojniaka uwielbiaja kobiety, ale on, pytany o małżeństwo, odpowiada niezmiennie, że "jeszcze nie dorósł".
Żadna z poznanych dziewczyn nie potrafiła dotąd ani usidlić Trippa, ani zastąpić mu mamusi nadal piorącej jego skarpetki, gotującej codziennie obiadki i sprzątającej pokój. I żadna nawet nie ma na to ochoty, bo widząc Trippa uzależnionego od nadopiekuńczych tatusia i mamusi, szybko daje nogę. Brak samodzielności i dojrzałości jedynaka zmusza zaniepokojonych rodziców do wynajęcia specjalisty "zachęcającej maminsynków do opuszczenia rodzinnego gniazdka".
Okazuje się nią piękna Paula, która obiecuje szybkie efekty swojej pracy. Początkowo wszystko idzie zgodnie z planem. Paula rozkochuje w sobie Trippa, ale niestety ... sama też nie pozostaje obojętna. Gdy zdaje sobie sprawę, że sprawy wymknęły się spod kontroli, jest już za późno. Tripp zdążył bowiem odkryć intrygę i planuje zemstę ...

Kathleen
opis użytkownika

Tripp (Matthew McConaughey) nigdy nie potrafił zdobyć się na opuszczenie rodzinnego domu. Kieruje się znaną skądinąd zasadą, że po co psuć coś, co jest dobre. Oprany, nakarmiony, żyje jak w luksusowym hotelu. Zdesperowani rodzice mają już go dosyć. Wynajmują więc piękną kobietę (Sarah Jessica Parker), aby sprawiła, że Tripp wreszcie zechce opuścić domowe pielesze. Inteligentna, zabawna, utalentowana, piękna - stanowi ideał o jakim marzył. Ma więc wszelkie szanse zrealizować zlecenie. Tym bardziej, że Tripp nie jest przeciętnym klientem - on też wpadł jej w oko...

Black_Rose
opis użytkownika

Tripp (Matthew McConaughey) jest przystojny i inteligentny. Ma już ponad 30 lat, jednak wciąż mieszka z rodzicami. Ma oczywiste powody, żeby nie wyprowadzać się z rodzicielskiego domu. Mieszka za darmo w miłym pokoju, nie musi gotować. Wszystko się zmienia kiedy poznaje Paulę (Sarah Jessica Parker), kobietę z jego marzeń. Tripp nie wie jednak, że istnieje powód, dla którego na jego drodze pojawiła się Paula. Została ona wynajęta przez jego zdesperowanych rodziców, aby zachęcić go do wyfrunięcia spod rodzicielskich skrzydeł i rozpoczęcia samodzielnego życia. Ale czy urok Pauli okaże się silniejszy od uroku beztroskiego życia na koszt rodziców?

Karima
opis użytkownika

35-letni Tripp (Matthew McConaughey) wciąż mieszka u rodziców. Coś z nim nie tak? Wręcz przeciwnie: jest inteligentny, przystojny i seksowny. Postanowił jednak pobić rekord mieszkania w rodzinnym domu. W końcu, gdzie mu będzie tak dobrze jak z mamusią, która pierze, prasuje i gotuje? Tyle, że mamusia ma już trochę dość. Zdesperowani rodzice wynajmują Paulę (Sarah Jessica Parker), by wybawiła go z rodzinnego gniazdka. Tripp jest oczarowany Paulą: to kobieta z jego marzeń, inteligentna, piękna i dowcipna. Zamieniła dla niego ekstrawaganckie stroje na grzeczne kostiumy i nauczyła grać w paintball. Czy jednak uda jej się wyciągnąć Trippa z domowych pieleszy? Nie będzie to proste.

Los_Pomidoros
opis użytkownika

Tripp (Matthew McConaughey) ma 35 lat i dalej mieszka ze swoimi rodzicami. W jego przypadku ma to jednak swoje plusy. A mianowicie, Tripp nie chce się angażować w związki z kobietami, traktuje je raczej jako tymczasowe przygody i gdy kobieta zaczyna się w nim zakochiwać, Tripp zabiera ją do domu, gdzie czekają już na nich jego rodzice a wtedy czar pryska. Kobiety odchodzą a Tripp szuka następnej przygody. Jak jednak wiadomo, wszystko ma swój koniec i jeśli nie da się pozbyć syna normalnym sposobem, trzeba to zrobić podstępem. I tak też postępują rodzice Trippa. Wynajmują Paule (Sarah Jessica Parker), która specjalizuje się w wyciąganiu "dużych dzieci" z gniazdek ich rodziców.

MrShog
opis użytkownika

Czasem potrzebna jest niewielka zachęta, by wyfrunąć spod rodzicielskich skrzydeł.
Matthew McConaughey w roli Trippa, 35 letniego faceta, który nadal mieszka z rodzicami. Bo gdzie miałby wygodniej? Zero czynszu, ma własny pokój, a mamusia (Kathy Bates) gotuje i pierze. Rodzice pragną jednak, by syn wyrwał się z domu i zatrudniają piękną kobietę (Sarah Jessica Parker), by trochę mu w tym pomóc. Nie przypuszczają jednak, że Tripp może im się zrewanżować.
Zooey Deschanel, Justin Bartha, Terry Bradshaw oraz Bradley Cooper dołączają do grona gwiazd tej niezwykle czarującej, romantycznej rozrywki, która dowodzi, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

opis dystrybutora dvd

Paula (Sarah Jessica Parker) trudni się dość osobliwym zawodem. Pewnego dnia otrzymuje od starszego małżeństwa typowe zlecenie, by rozkochać w sobie ich dorosłego syna. Rodzice pragną, by dzięki temu Tripp (Matthew McConaughey) zechciał opuścić rodzinne gniazdko i rozpocząć samodzielne życie. Zadanie wydaje się banalne. Który mężczyzna nie zwróciłby uwagi na dziewczynę o wspaniałym charakterze i imponujących zainteresowaniach? Jednak sytuacja niespodziewanie wymyka się spod kontroli, gdy uczucie zaczyna działać także w drugą stronę…

twenty_three
opis użytkownika