Film

Keinohrhasen

2007 1 godz. 55 min.
6,8 11 142
oceny
6,8 10 11142
4 903
chce zobaczyć
{"id":"429403","linkUrl":"/film/Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+z+przedszkola-2007-429403","alt":"Miłość z przedszkola","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/94/03/429403/7552104.2.jpg"}
Paparazzi Ludo zostaje skazany na prace społeczne w przedszkolu. Tam spotyka dręczoną przez siebie koleżankę z dzieciństwa. 
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Reporter Ludo (Til Schweiger) oraz paparazzi Moritz (Matthias Schweighofer) obracają się ciągle w świecie gwiazd i gwiazdeczek. Zdarza się, że Ludo sam wierzy w sklecone przez siebie opowiastki, co pewnego dnia obraca się przeciwko niemu - sędzia skazuje go na 300 godzin prac społecznych w świetlicy dla dzieci. Tu natomiast rządzi AnnaReporter Ludo (Til Schweiger) oraz paparazzi Moritz (Matthias Schweighofer) obracają się ciągle w świecie gwiazd i gwiazdeczek. Zdarza się, że Ludo sam wierzy w sklecone przez siebie opowiastki, co pewnego dnia obraca się przeciwko niemu - sędzia skazuje go na 300 godzin prac społecznych w świetlicy dla dzieci. Tu natomiast rządzi Anna (Nora Tschirner), która nie mogła znieść naszego lowelasa już w dzieciństwie. Ludo musi więc przejść przez piekło, ale w końcu odkryje samego siebie...

studio
Barefoot Films / Seven Pictures / Warner Bros.
data produkcji
2007
tytuł oryg.
Keinohrhasen
inne tytuły
Miłość z przedszkola Polska
Więcej...
Rola paparazziego Moritza została obsadzona jako ostatnia, ponieważ reżyser filmu, Til Schweiger bezskutecznie poszukiwał jej odtwórcy, zanim w końcu zdecydował się na przesłuchania do roli, a następnie zaangażowanie Matthiasa Schweighöfera.
W ostatniej scenie filmu, gdy Ludo podchodzi kolejno do każdego z taksówkarzy, a potem odjeżdża, widać że kolejność ich na postoju jest inna niż scenę wcześniej.
Film nakręcono w Berlinie (Niemcy).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • super flm, II czesc rownie zabawna i naturalna POLECAM!

  avoocadoo

  Niemcy w ogóle robią fajne komedie romantyczne, takie naturalne i świetny humor a polecam Milosc z Przedszkola I a zwłaszcza II Polećcie inne tytuły??

 • Może ktoś wie, jaki tytuł nosi piosneka na koniec filmu

  nono_doktor ocenił(a) film na 7

  którą te dzieci śpiewają? Byłbym wdzięczny

  4
  • Mogło być lepiej

   kornelia_sara

   Słaba kreacja głównego bohatera. Til Schweiger jedzie na swoim uroku osobistym, ale sam Ludo nie wzbudza zbyt dużej sympatii. Dlaczego on się zakochał w Annie? Za słabo ukazano jego przemianę wewnętrzną i rozwijające się uczucie. Nie znosili się, a potem nagle przyjaźnili. Albo to, jak on się ... więcej

   5
   • Film z przymrużeniem oka...dodatkowy plus za Mr. Brightside na końcu!:)

    klaudia2251 ocenił(a) film na 6

    j.w.

    3
    • 22 lata różnicy

     Stina ocenił(a) film na 4

     Schlebił sobie pan reżyser jak nie wiem co - różnica wieku między nim a aktorką odtwarzającą Annę wynosi 22 lata, więc bardziej jest prawdopodobne, że mógł być jej ojcem, a nie kolegą z dzieciństwa.