PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107996}
7,6 151 100
ocen
7,6 10 1 151100
6,7 33
oceny krytyków
Miasto gniewu
powrót do forum filmu Miasto gniewu

udział w tym filmie Bullock i Frasera, grają w sumie chyba z 10min, ich wątek wydawał mi się najkrótszy i w sumie na tle innych wydaje się być nudny i płaski. Ale są dumnie na okładce filmu. Ta też mnie trochę dziwi, kupiłem Miasto gniewu za 20zł (cena jak na taki film bardzo atrakcyjna) różni się od tej u góry tylko Oscarem z prawej strony. Ale no, dziwna jest ta okładka, bardziej mi się kojarzy z filmem katastroficznym niż z tym co widziałem. A opis filmu z tyłu... jakby opisywał perypetie rodziny mostowiaków.
Co do filmu to pozytywnie mnie zaskoczył. Wszystke atki trzymają poziom oprócz wyżej wymienionego. Najbardziej mi się podobały "scenki" Ludacrisa i jego kupla. Ten pierwszy zyskał sobie u mnie "ristekpa", tym bardziej żałuję że robi teledyski z bieberem.

jokerman

dokładnie to samo mie zdziwiło "w rolach głównych sandra bullock..."a ona może z 8 minut na ekranie była na prawie 2 godzinny film masakra film b dobry 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones