PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32763}

Miejsce na ziemi

Here on Earth
6,9 3 720
ocen
6,9 10 1 3720
Miejsce na ziemi
powrót do forum filmu Miejsce na ziemi

Szukam podobnego filmu do tego tylko nie znam tytułu. Fabuła jest podobna jak w Miejscu na ziemi z tym że tam dziewczyna ma bogatych rodziców a chłopak jest bodajże biednym latynosem (meksykanin ?). Oglądałem ten film już jakies 3-4 lata temu i zrobił na mnie wrażenie ale za nic nie mogę sobie przypomniec tytułu.

Tomasz_Baczek

Wydaje mi sie ze chodzi Ci o film - ,,Piekna i szalona". Przynajmniej postaci sa podobne do tych o ktorych napisales. Napisz czy to ten:)

aneczka414

Tak to jest chyba ten film, przynajmniej opis by się zgadzał, mimo wszystko musze go sobie załatwić bo oprócz Szkoły Uczuć najbardziej zapadł mi w pamięci (oczywiście z filmów w swoim gatunku).

ocenił(a) film na 10
Tomasz_Baczek

aaa ja widziałam jakiś czas temu w telewizji :P nawet fajne to było

Tomasz_Baczek

Wydaje mi sie, ze Szkola ucuc jest podobna.
Ogladalam juz chyba z 20 razy, wiec bardzo polecam. Moim zdaniem sie nie zawiedziesz







Pozdrowionka....:*

violetta_2

Szkoła uczuć to już klasyk. Oglądałem go już wiele razy i niegdy nie udało mi się niepłakać na tym filmie. Jak oglądałem go pierwszy raz to płakałem na końcu. Gdy oglądam go kolejne razy to płaczę już na początku bo wiem jak się skończy. Ale to tak na marginesie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones