PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693605}
6,3 11 937
ocen
6,3 10 1 11937
7,0 2
oceny krytyków
Migawka z przyszłości
powrót do forum filmu Migawka z przyszłości

6 za to

ocenił(a) film na 5

, że ten debil obstawiał jakieś obstawiał jakieś debilne gonitwy zamiast obstawić totka cokolwiek. Ja bym celował w forex, kontrakty terminowe hahahaha :D:D:D W sumie to dostanie nawet 5 bo nie mogę znieść jego głupoty.

ocenił(a) film na 7
Helium1

Wydaje mi się, że nie miał okazji pomyśleć o tym, żeby obstawić coś konkretniejszego. Najpierw chciał sprawdzić czy ten system w ogóle działa, więc robił to co do tej pory- obstawiał gonitwy. A że człowiek na prochach nie wpadł na to, żeby zmienić swoje przyzwyczajenia i zacząć obstawiać totka jakoś mnie nie dziwi :P Reszcie nie zależało tak na kasie, więc nie podsunęli mu lepszego pomysłu po prostu- tak przynajmniej ja to widzę.

ocenił(a) film na 5
jk121

To można to było zrobić 2 lub trzy razy i to by w zupełności wystarczyło dla potwierdzenia, że aparat działa ale nie ten debil stawiał tak długo aż sie do niego przyczepili. Nie sądzisz ?? :)

ocenił(a) film na 7
Helium1

No on nie był zbyt inteligentny... bardziej mnie dziwi dlaczego znajomi go nie powstrzymali, ale dlaczego akurat JEGO postać była niemyśląca logicznie to mnie nie dziwi

Helium1

Też to dla mnie głupota. Totolotek trzykrotnie, a potem giełda, wyniki meczów, cokolwiek - po prostu stawianie kilku(nastu) milionów codziennie i podwajanie majątku.

ocenił(a) film na 6
Cry_Wolf_

Niby racja, ale tak w sumie to on nie miał innej możliwości.
Wyobraźmy sobie: Kombinujemy. Co by tu obstawić aby nie wzbudzić podejrzeń. Giełdę! Biorę gazetę szukam notowań, a tu wyskakuje zdjęcie bo jest 20:00. I zonk. Na zdjęciu są wyniki gonitwy psów! To jak kurde mam obstawić giełdę?

Leszy2

Jakby się zdecydował na giełdę, to by wyskoczyło zdjęcie z wynikami giełdy :P

ocenił(a) film na 6
Cry_Wolf_

Właśnie. Ale on się na nic nie zdecydował zanim nie zobaczył zdjęcia. Coś zdecydowało za niego.

użytkownik usunięty
Helium1

Oceniać nie film, a zachowanie bohatera, ale ocenę wystawić filmowi. Gratuluję wyjątkowej inteligencji...

ocenił(a) film na 5

Ponieważ aktor grał swoją role według scenariusza na podstawie którego został stworzony film. Aktor i jego rola jest jedną z rzeczy, która wpływa na ocenę filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones