PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693605}
6,3 11 937
ocen
6,3 10 1 11937
7,0 2
oceny krytyków
Migawka z przyszłości
powrót do forum filmu Migawka z przyszłości

Prośba o pomoc

ocenił(a) film na 7

Proszę o wytłumaczenie w prosty sposób mojej kobiecie jak koleś znał wyniki gonitw... Ba zaraz się zabijemy
hehe

Kalwarian1920

Wbrew pozorom to jest prosty i jasny film. Nie ma podróży w czasie, równoległych wszechświatów itp. Linia czasu jest jedna i pokazuje tylko teraźniejszość. No i są też zdjęcia pokazujące "jutro".
Jasper dziś nie zna wyników, ale jutro o tej porze będzie już po gonitwach. Więc jutro je spisze na kartce i zrobi zdjęcie. Ponieważ na zdjęciach widać 24h do przodu, dlatego zdjęcie które zostanie zrobione dopiero jutro - on widzi już dziś. Za bardzo nie ma co tu tłumaczyć.
Jeszcze łatwiej to ogarnąc na swoim przykładzie: Mam taki aparat w domu i chcę trafić 6 w totka. Losowanie jest jutro o 9pm. Aparat robi zdjęcia codziennie o 10pm. Więc sobie myślę, że jutro po losowaniu spisze numery na kartce i zrobie zdjęcie, które... zobacze już dzisiaj. Dziś o 10pm robię zdjęcie na którym widze kartkę z jutrzejszym losowaniem. Znaczy to że plan na jutro się uda.
Podobnie jest z konkretnymi wiadomościami na kartkach. Dzisiaj postanawiam, że jutro wieczorem, po całym dniu napiszę na kartce wskazówki, które przeczytane dziś pomogą mi lepiej spędzić dzień.
I generalnie o tym jest film. Bohaterowie widzą zdjęcie z jutra. Nastepnie w dzień dzieją się wydarzenia prowadzące ostatecznie do momentu ze zdjęcia. I tyle.

ocenił(a) film na 7
gerardino

dziękuję bardzo ....

ocenił(a) film na 9
gerardino

ja również dziękuje

ocenił(a) film na 8
gerardino

A dlaczego piszesz 10pm a nie po polsku?

BartasBartas

Sorry ;>)

ocenił(a) film na 6
gerardino

Ja nadal uważam że jest to niemożliwe

jessy_james

To chyba nigdy nie miałeś w domu takiego aparatu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones