PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693605}
6,3 11 937
ocen
6,3 10 1 11937
7,0 2
oceny krytyków
Migawka z przyszłości
powrót do forum filmu Migawka z przyszłości

moim skromnym zdaniem film był całkiem spoko i dobrze to sie ogladalo ale jak sobie wszystko przeanalizowałem po seansie to troche to jednak bylo dziwne....

ta trojka wspoloatorow był jakby uwieziona przez ten aparat. robili wszystko to co pokazywaly zdjecia a gdyby ich nie bylo to pewnie ten ktory obstawiał wyscigi psow nie zadzwoniłby do mafiozy itp wiec nie byloby tej całej szopki i tak dalej i tak dalej.

tak samo te malowane obrazy. one nie byly inwencja tworcza bohatera w okularkach tylko zwyczajnym kserem. wiec jakim prawem on sam namalowałby to nie wiedzac o istanieniu maszyny i o zdjeciach ktore wypluwa co dzien ? chyba takim jak na poczatku (pusta kartka :D)

PS moglby mi ktos wyjasnic jak to sie stalo ze ta znajoma wynalazcy maszyny miala jakies zdjecie z tygodnia w przod ? chyba mi to umknelo jakim prawe to sie stalo ;/ moze tworca potrafil przestawic czestotliwosc zdjec ?

ocenił(a) film na 7
fmarshall27

nom potrafił ustawić jaki czas chciał dlatego były zdjęcia na tydzień do przodu a później jak zginął to zostały ustawione na 8 i 20 i tyle, nikt nie umiał przestawić tego.

ocenił(a) film na 8
fmarshall27

To tylko powtórzenie samospełniającej się wyroczni, np. z Edypa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones