PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7761}

Mistrz deskorolki

Gleaming the Cube
6,6 953
oceny
6,6 10 1 953
5,0 3
oceny krytyków
Mistrz deskorolki
powrót do forum filmu Mistrz deskorolki

Na początku filmu wahałam się co do fabuły, teraz wiem że film jest świetny! Wspaniała rola Christiana Slatera (przystojny ;-*) oraz filmowego Yabbo - pokazująca przyjaźń między sk8tami oraz więź braterską po straceniu jednej strony. Naprawdę warto obejrzeć do tego wiele pokazywnych tricków Slatera na desce, niesamowity spryt Christiana czy śmieszna gra Tony'ego Hawk'a (wciąż żywej legendy deski).
Mam pewien kłopot bardzo podoba mi się tytułowa piosenka z filmu (rozpoczynająca film) tytuł jest "Gleaming The Cube" tak jak film ale nie wiem kto ją spiewa? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc :* Naraska

ocenił(a) film na 10
Arwen_5

Ja znam dwóch wykonawców piosenki ale nie wiem czy to będzie to jeden to:Billy Burnette a drugi:James House.
Powodzenia;)

ocenił(a) film na 6
Arwen_5

Z napisów końcowych wynika, że to piosenkę śpiewa James House.

gagarin77

Slater żadnych tricków niestety nie pokazuje.Od początku do końca widać,że zastępuje go dubler,czego nawet nie próbowano ukryć,pokazując jego twarz jak rozgoryczony Slater po śmierci brata śmiga w powietrzu jak jaskólka

ocenił(a) film na 7
Arwen_5

" Niesamowity " ale raczej ze względu na deskorolkowe tricki i subkulturę w jaką wnika. Na takiej zasadzie niesamowici są też Szybcy i wściekli, Na fali czy Step up. Pretekstowa fabuła, a reszta to mistrzostwo. Ogólnie dobry film 7/10. Nara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones