PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583006}

Mistrz

The Master
6,6 28 858
ocen
6,6 10 1 28858
7,4 41
ocen krytyków
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

Joaquin Phoenix, Philip Seymour Hoffman gdyby nie tych dwóch panów to ten film by ludzi nie przyciągną. Tym dwóm aktorom należy sie Oskacar za udział w tym filmie. Ale
ten film to prawdziwy gniot.Zazwyczaj nie czytam komentarzy ale w tym przypadku naczytałem sie że to jest dobry film.Tylko ja sie pytam gdzie on jest dobry i ciekawy. Może jeden
wyjatek piekne krajobrazy no i może troche muzyki. Nie polecam tego filmu. Jeżeli dla Ciebie czas jest wazny to nie marnuj go na niego. Moja ocena filmu to 2/10

loko70

DLACZEGO NA FILMWEBIE BEZGUŚCIA MAJĄ PRAWO GŁOSU :<

Sebu_BGZ

Dlaczego od razu bezguścia? Jednym się podoba innym nie - proste. Mnie film znudził, nie polecam.

funk77

Jeżeli dla kogoś jedynym plusem tego filmu są piękne krajobrazy i troche muzyki, to ciężko znaleźć mi na kogoś takiego inne określenie.

loko70

Omijać szerokim łukiem takich nieuków oceniających "Gladiatorka" na 10. Jesteś jak menda przeskakująca z jednego jaja na drugie o której opowiada w filmie Phoenix. I gdyby tu był obecny, to powinien ci przyłożyć pomidorem prosto w twarz. Nie wiesz, że on nie chce oskarka? To znaczy być może chciałby, ale jeszcze nie teraz ;) Piękne krajobrazy? Zamieszkaj w dzikim lesie i podziwiaj widoki zielonego raju z kleszczami na wyciągnięcie ręki. Ale za to dziki masz za darmo. O ile szablami nie rozwali ci małego ptaszka.

ocenił(a) film na 6
La_Pier

no ale docenił aktorstwo,również zdjęcia i muzykę,no i atak za to że ocenił "Gladiatorka"na 10 nie uważam za jakies straszne przegięcie juz pomijam ilośc zdobytych Oscarów a odnośnie Mistrza jest duzy niedosyt nawet u profesjonalnych krytyków i to jest fakt...

aronn

Fakt jest taki, że Anderson jest w tej chwili najostrzejszym amerykańskim reżyserem. Zawsze wkłada kij głęboko w mrowisko i bezpardonowo podpatruje kolejne upadki państwa amerykańskiego.

"Gladiatorek", to wybitny przykład ogłupiającego pseudo-historycznego kina dla mas.

ocenił(a) film na 6
La_Pier

tak ale posiada również bardzo dużo pozytywnych niezaprzeczalnych walorów.

aronn

Fantastyczne zdjęcia, znakomity Oli Reed w ostatniej roli, piękne kostiumy. Ale w ostatecznym rozrachunku, to jednak pompatyczny gniot z niesamowicie drewnianym Crowem, który nie wiadomo za co zgarnął oskarka.

ocenił(a) film na 6
La_Pier

Jeśli porównasz do innych filmów z tej kategorii(Troja itd) to ten się na ich tle wyróżnia i to znacznie,stąd również i ta ilość Oscarów.

Ps.A pro po Mistrza :P
http://www.filmweb.pl/film/Mistrz-2012-583006/discussion/Mistrz-czytaj+%C2%A0,21 49906

aronn

Chcesz powiedzieć, że "Gladiator" dostał Oscara dlatego, że wyróżnia się na tle innych filmów historycznych? Bullshit! "Bravehearta" można nie lubić, ale to i tak inna liga, "Ben Hur", "Lawrence z Arabii" czy "Barry Lyndon" domyślam się też. A Crowe? Za co? Przecież to chyba najbardziej drewniana Oscarowa rola w historii kina. Jak to jest, że nagrodzono go wtedy, a o niebo lepszego Phoenixa nie?

ocenił(a) film na 6
Sebu_BGZ

No ten drugi zagrał lepiej.A odnośnie Gladiatora to zawsze z chęcią do niego wrócę a do tych co wymieniłeś to moze najwyżej raz :P

Sebu_BGZ

Nie wiem pod jakim względem Lyndon pasuje do pozostałych wymienionych xD

neo_angin

Jest filmem historycznym :D

La_Pier

A ja nie wiem o czym opowiada ten film?

aronn

"a odnośnie Mistrza jest duzy niedosyt nawet u profesjonalnych krytyków i to jest fakt... "

Co? Film może troszkę gorzej oceniany od "Aż poleje się krew", ale i tak jeden z lepiej ocenianych w roku. O wiele lepiej od "Gladiatora" :)

ocenił(a) film na 4
neo_angin

ale za to o wiele gorzej oceniany od ZERO DARK THIRTY

ApolloCreed_

dziwne żeby nie. Szkoda, że jeśli porównać te dwa filmy poziomem... nie, ich nie da się porównać. Przepaśc :)

ocenił(a) film na 8
La_Pier

Ale od Gladiatora to Ty się odczep :D

deadrys

Lubię tego "Gladiatorka" od czasu do czasu oglądać i mam nawet na dvd.

ocenił(a) film na 6
La_Pier

No i jednak wszyscy doszliśmy do jakiegoś konsensusu.

aronn

Owszem, zbliżyliśmy się na pewną odległość. Ale o przyjaźni nie ma mowy ;)

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 3
loko70

Zgadzam się. Rozczarowanie absolutne, żałuję tylko tego czasu. Nie wiedziałam, jak usiedzieć na fotelu kinowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones