PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583006}

Mistrz

The Master
6,6 28 857
ocen
6,6 10 1 28857
7,4 40
ocen krytyków
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

Ma to coś

ocenił(a) film na 9

Film może nie przedstawia jakieś szybkiej akcji , strzelanin czy nie trzyma widza w niewiadomej . Lecz posiada to coś , coś czego nie moge zrozumieć co mnie urzekło w nim . Dzieło to jest magiczne, zaczarowało mnie . Phoenix i Hoffman powinni dostać oskara za swoje kreacje, lecz jak wiadomo akademia nie jest już taka jak dawniej.

wolth

https://www.youtube.com/watch?v=RRb_3hCa72Y

Obejrzyj sobie. Był genialny tutaj. :D

ocenił(a) film na 8
Savio_Dan

Zdecydowanie masz racje, sposob krecenia, delikatne dłużyzny, ktore ja uwielbiam. To taki film po ktorym sie nie spodziewasz ze przykuje Cie do siebie kazda scena, niekoniecznie zazwyczaj wygodna w odbiorze. W sumie to bym sie nie pogniewal jesli za DDL oscara dostałby Joaquin. Daniel idealnym aktorem jest i to co zrobil w Lincolnie to master piece. ale ten Joaquin rownie niesamowity. Dla mnie oscar exe-quo.

ocenił(a) film na 10
Savio_Dan

haha tutaj rzeczywiście był genialny,ale jednak w filmie lepszy ;)

ocenił(a) film na 7
wolth

To coś, w tym filmie, to właśnie Joaquin Phoenix - aktor wybitny, o tysiącu twarzy, właściwie to każdy jego ruch ręką czy nogą nie był przypadkowy, perfekcyjnie wcielił się w rolę prostego żołnierza z odpowiednią jak na ówczesne czasy manierą. Rola na nominację do Oscara oczywiście.
Każdy film z jego udziałem jest o wiele bogatszy. Gladiator bez niego nie byłby specjalnie porywający. Jest to aktor numer jeden do obsadzania w rolach ludzi o chwiejnej psychice, ludzi z problemami, potrafi to zagrać jak nikt.

ocenił(a) film na 10
wolth

Zgadzam się również z twoją wypowiedzią :). Ciekawi mnie dlaczego Akademia nie obadarowała jego oscarem. Dla mnie to jakiś absurd!!!!

ocenił(a) film na 7
wolth

To dobry film, choć pewnie też niełatwy w odbiorze - nie ma tu szybkiej akcji i porywającego zakończenia. Na pewno ciekawiej sie to ogląda wiedząc że chodzi o scjentologów.

ocenił(a) film na 7
wolth

mam dokładnie to samo.... podczas filmu myślałam: o co chodzi..... i chodzi ten film za mną ciągle... coś tam jest magicznego, niejasnego w pierwszym odbiorze, Phoenix jest niesamowity w tej roli... dla mnie Oscar :) zagrał bez żadnej charakteryzacji ! (patrz: Lincoln), ale Oscary w tym roku bardzo politycznie rozdane moim zdaniem, więc... co się dziwić:) film o dojrzewaniu mężczyzny? o relacji ojciec -syn? nie daje sie zapomnieć, a to plus:)

ocenił(a) film na 8
wolth

Mam identyczne odczucia. Coś w tym filmie jest magicznego.

ocenił(a) film na 9
michusz

Ocena 6.6/10 jest dla mnie śmieszna w porównaniu że takie filmy jak Eurotrip ma np 7.1./10. Lepiej na Filmwebie nie patrzeć na oceny bo sa mało wiarygodne.

ocenił(a) film na 9
wolth

Myślę, że średnia i pozycja w rankingu wzrośnie, film zasługuje na wysoką notę, na pewno jest trudny w odbiorze, ja z pewnością obejrzę go ponownie.
W ciągu miesiąca awansował z 5000 pozycji, więc idzie ku lepszemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones