PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583006}

Mistrz

The Master
6,6 28 857
ocen
6,6 10 1 28857
7,4 40
ocen krytyków
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

Mistrz-czytaj  

ocenił(a) film na 6

mistrzowskie aktorstwo ale sam film to juz duży niedosyt bo cała historia jakoś za serce nie chwyta i to jest największa bolączka,bo jeśli mozemy przymknąc oko na niemrawy początek,który niekoniecznie musi być wadą całego obrazu to juz jest niewybaczalnym błędem utrzymywać do samego końca ten zabieg.To tak jakby zrobić ładny samochód i wstwic do niego mułowaty silnik bez polotu i taki właśnie jest ten film i moze z mojej strony mozna odczuć ignoranctwo to jednak patrząc przez pryzmat porównania do poprzedniego filmu tego reżysera czyli"Az poleje sie krew"to bije na głowę Mistrza .W tamtym każda scena była wręcz pulsująca napięciem a zarazem wyważona aż do spektakularnego finału zaś w tym najnowszym chyba żadnej takiej sceny nie uświadczyłem(to szok!)do zadnej również nie chciałbym wrócić ponownie.To jest naprawdę duży zawód u mnie w tym roku i żółta kartka dla tego reżysera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones