PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7801}

Moja dziewczyna

My Girl
7,5 50 938
ocen
7,5 10 1 50938
7,2 8
ocen krytyków
Moja dziewczyna
powrót do forum filmu Moja dziewczyna

Bezcenna chwila

ocenił(a) film na 10

Kiedy już nie chce mi się nurzać w szambie rzeczywistości,
kiedy mam zwyczajnie dość chamstwa, prostactwa i wszechobecnego krętactwa,
mam odtrutkę. Mam cudownej urody sposób na całe zło...

Jakże odrażająco brudni, źli i odpychający są leśni dziadkowie z pierwszych stron gazet. Niespełnieni politykierzy i pseudointelektualiści,
którzy kłamią nawet wtedy, kiedy pytają.

Jakże wstrętni są złodzieje naszych marzeń, profani uczuć i emocji, którzy żerując na wszystkim, co się da, okradają nas z autentyczności wrażeń sportowych widowisk.
Nie potrafiąc oprzeć się okazji, sięgają po każdą złotówkę, by tylko kabza była pełna, by popławić się w luksusie willi z basenem w ogrodzie, na egzotycznym urlopie i za kółkiem maybacha z przyciemnianymi szybami.

Żal mi tych prostaczków, dla których publiczna misja sprowadza się do dwóch funkcji, nakraść i pobłyszczeć w telewizorze.
Za wszelką cenę.
Żal mi także tych, którzy do świata polityki trafiają z zasobnymi kontami i słomą w butach. Tych klientów,
fachowca od wizerunku, dla którego czy to dzień czy noc business is business.
Nieważne z kim i po co.

Odrzuca mnie wprost na widok gasnących niegdysiejszych gwiazd, którym nigdy nie było dane wsłuchać się w słowa przeboju "Niepokonani" z repertuaru Perfectu.
Bywa, że dla przypomnienia o sobie, warczą z blogów, wycierając gęby patosem bogoojczyźnianym w imię przez siebie tylko pojmowanych racji.

Jestem wdzięczny "My Girl" za to, że przynajmniej na chwilę oderwał mnie od szarej rzeczywistości i przeniósł w inny świat. Jestem wdzięczny twórcom i aktorom
grającym w nim, że stworzyli takie arcydzieło i losowi, że dziwnym zbiegiem okoliczności postawił ten film na mojej drodze.

Thomas_J

Widzę Thomasie J że lubisz dobre kino.Fajny komentarz.Przemyślany.Dziś filmy które powstają to kwintesencja bezsensowności.Mentalność ludzi jest inna niż w latach 90-tych.Uważam że kultura hip-hopu i techno wszech ogarnia nas ze wszystkich stron.Dziś film ma zarobić i zniknąć z pamięci.Szkoda.Myślę że ogólnie cywilizacja sięgnęła dna.Kiedyś nawet święta bożego narodzenia były fajniejsze.Pamiętam jak dziś jak oglądaliśmy ten film z moją mamą i z bratem w 97.Wtedy wszystko było inne.Fajniejsze.Albo kiedy oglądaliśmy Kevin sam w domu czy Kevin sam w nowym yorku.Święta bez tego filmu to tak jak rower bez kół.Co roku oglądalność tych filmów sięga od 4 do 5 milionów.Możesz sprawdzić na Kevin sam w domu-Wikipedia. Tak samo jest z Kevin sam w Nowym Yorku.
Na koniec Thomasie J życzę ci szczęśliwego nowego roku i spełnienia marzeń. Bo jak napisałeś może los znów jakimś zbiegiem okoliczności pozwoli ci marzyć.Ja kiedy miałem 8 do 16 lat umiałem marzyć.Dziś mam 22 lata i świat jest całkiem inny i ja też jestem inny.19 grudnia miałem urodziny.22 urodziny.Jak to się wszystko pozmieniało.
Acha jeszcze jedno.Widziałem że logowałeś się 27 grudnia.Jak zajrzysz to napisz co sądzisz o dzisiejszych filmach.
Jeszcze raz szczęśliwego nowego 2009 roku Thomasie J.Pozdrawiam.
Daimond Dallas Page 1987.

ocenił(a) film na 10
DIAMOND_DALLAS_PAGE_

Fakt dziś filmy robi się właściwie tylko dla pieniędzy. Są to głównie filmy fantasy, nazywam je bajkami dla dorosłych, filmy sensacyjne, w których właściwie zmieniają się tylko bohaterowie, cały czas bazując na tym samym schemacie i kiczowate horrory, w których chodzi właściwie o to żeby widza zalać jak największą ilością krwi. Są jednak wyjątki, niekiedy nawet w kinie pojawia się dobry film. Z nowych filmów polecam: "Moje życie beze mnie", "Wszystko za życie", "Most do Terabithii" i "Powder".

Thomas_J

Dzięki.Wszystko za życie i Most do Terabithii to dobre pozycje jak na produkcje w obecnych latach.Ja mogę ci polecić(choć pewnie widziałeś te filmy) HEAT(Gorączka), Pewnego razu na Dzikim Zachodzie, Simon Birch, Pogrzeb wikinga(jest w piątek 16 stycznia na cinemax 14.40),Prawdziwy romans.Niektóre z nich to znane tytuły ale myślę że sobie coś wybierzesz.
Diamond Dallas Page 1987.

ocenił(a) film na 10
DIAMOND_DALLAS_PAGE_

Dzięki w szczególności za Pogrzeb wikinga bo go nie oglądałem, a nigdzie nie mogę go kupić

Thomas_J

No i jak , film sie podobał?
(Po twojej ocenie Thomasie J wygląda na to że tak).


Diamond Dallas Page 1987

DIAMOND_DALLAS_PAGE_

Jeżeli będziesz miał czas to zajrzyj na http://pl.youtube.com/watch?v=89sFJ0_v2ak
POLECAM.

Diamond Dallas Page 1987.

użytkownik usunięty
DIAMOND_DALLAS_PAGE_

Ja już mówiłem odwiedzam ten temat, widzę, że tu bez krwi jest ;p

Osobiście nie widziałem tego filmu, może wiecie gdzie zdobyć?

Nie przepadam za horrorami, podobają mi się te stare, poza tym filmy Hitchcocka (tak wie, to nie horrory ;p) gość bardzo niedoceniony jest

Tu jest adres na którym możesz znaleźć ten film http://dllinks.com/movies/my-girl-1991-dvdrip-rets/.Napisy do niego ściągniesz poprzez program NAPIPROJEKT.
Też lubię Alfreda Hitchcocka(szczególnie film "Ptaki").

użytkownik usunięty
DIAMOND_DALLAS_PAGE_

Ptaki są niezłe, teraz powstają filmy, które próbują kontynuować ten film, ale im to wychodzi (atak\inwazja zmutowanych\zklonowanych grzechotników\mrówek\szarańczy\węży etc), wolę jednak rear window i starsza pani znika :)
dzienx za linka
teraz patrze, ale ten link jest error!Help! ;]

To jest adres.


http://dllinks.com/movies/my-girl-1991-dvdrip-rets/


Klikasz na napis "My Girl (1991) DVDRip - RETS".
Później klikasz na "mg.part1.rar" .
Pojawia się pole RapidShare.Jeżeli masz konto RapidSharach to klikasz "premium user"(wtedy ściąga szybciej).
Jeżeli nie masz konta to klikasz na "free user"(ściągnie ale wolniej)
Tak samo z każdym kolejnym partem czyli:
mg.part1.rar
mg.part2.rar
mg.part3.rar
itd.

Tamten adres ci nie chodził bo zbyt blisko napisałem słowo napisy(zobacz).Teraz na pewno będzie dobrze.

Diamond Dallas Page 1987.

użytkownik usunięty
DIAMOND_DALLAS_PAGE_

Szkoda że rapid :/ znam i nie lubię, strasznie wk*****ce ale damy rade xD

ocenił(a) film na 10
DIAMOND_DALLAS_PAGE_

"Pogrzeb wikinga" - film fajny, ale mógłby być lepszy.

Thomas_J

A widziałeś filmik?(był mój ale ktoś zgłosił go do usunięcia.Po usunięciu dodał początek i ponownie wysłał na YouTube).

Diamond Dallas Page 1987.

ocenił(a) film na 10
DIAMOND_DALLAS_PAGE_

Wierzbo płacząca we łzach skąpana,czemu wciąż jesteś zapłakana?
Czy jego śmierć tak bardzo Cię smuci?Czy myślisz,że Cie na zawsze porzucił?
W Twych gałęziach tak często się bawił,żal Ci,że na zawsze Cie zostawił?
Chował się w Twoim cieniu,myślałaś,że to się nigdy nie zmieni?
Wierzbo płacząca, powstrzymaj łzy,powiem coś co ulży Ci
choć jego ciało śmierć zabrała, w sercu Twoim jego pamięć pozostała

Filmu nie widziałam od lat, a tego wiersza nie umiem po prostu zapomnieć

ocenił(a) film na 10
Thomas_J

Obejrzałem właśnie ten filmik z You tube i bardzo mi się podobał. Lubię RestRing, często oglądam, jak leci na extream sport.

Thomas_J

Jestem świeżo po seansie "my girl". Film bardzo mi się podoba. Mało jest takich które potrafią naprawdę wzruszyć. Szkoda, że nie obejrzałem go kilka lat temu, może efekt byłby lepszy. Pamietam jak po "moscie do terabithii" nie moglem sie otrzasnac przez kilka dni. Kocham takie filmy. Co nam daje film typu "dark knight"? Nie sadze, ze jest to zly film. Wrecz przeciwnie. Jest to jeden z lepszych filmow jakie widzialem w ostatnich latach. Bylem na nim w kinie i wyszedlem pod wrazeniem. Efekty specjalne. Kreacja Ledgera. Szkoda ze zmarl. Zycie jest kruche. Byl dobrym aktorem. A co do mrocznego rycerza. Objerzalem i tyle. Nic nie pozostalo. Tylko dobre wrazenie. Filmy typu "most do terabithii" czy "my girl" pozostawiają w nas coś wiecej. Ciezko to opisac. I nie kazdemu jest dane to odczuc bo ciezko trafic na taki film. A wiekszosc dzisiejszych ludzi uzna to za denna bajeczke i przejdzie obok obojetnym krokiem. Dorosli nie maja tak dobrze jak dzieci. Jaka szkoda, że sie starzejemy. Dzieci tego nie wiedza, ale jak podrosna to chetnie wrocilyby do dawnego zycia, pelnego marzen i zabawy, bez jakichkolwiek zmartwien. Zreszta dzisiejszy swiat nie jest taki jak kiedys. Dzisiejszy swiat nie jest filmem. W dzisiejszym swiecie nie spotkamy takiej przyjazni jak Leslie i Jessa czy Vady i Thomasa. Mozemy tylko marzyc. Ale i z tym jest coraz gorzej.

Po obejrzeniu "mostu do terabithi" szukalem wiele filmow ktore by mna podobnie wstrzasnely. To jest jeden z nich. Jesli ktos nadal szuka tego filmu to mozna go znalezc na forum peb.pl na rapidshare z napisami.

Jak ktos szuka wiecej filmow tego typu to zapraszam na moj profil, wypisalem wiele w ciągu długich poszukiwań, ale ile sprosta wyzwaniu?

pozdrawiam

użytkownik usunięty
emperex

"Rzeczy zmieniają się wokół nas, zmieniają się także i ludzie, którzy zniżają się do poziomu rzeczy które nas otaczają, ale nie zmieniają się przyjaciele, co udowadnia, że przyjaźń to coś boskiego i nieśmiertelnego".

Tym oto krótkim fragmentem można ocenić film MY GIRL.
A jeżeli chodzi o notę to 9/10.

Thomas_J

Dawna federacja WCW była(moim zdaniem) dużo lepsza.

Diamond Dallas Page 1987.

DIAMOND_DALLAS_PAGE_

Do Blue Wolf.
Mam pytanie.Jeżeli chcesz pogadać o filmach na tajnym forum to daj znać.
Użytkownik pod nazwą Red Dragon założył takie forum inspirując się naszą nazwą "Dallas Team"(napisz że polecił cię DDP)
A jeżeli chcesz przyłączyć się do nas to znaczy do "Dallas Team" to znajdziesz informację na tej stronie filmweb.

http://www.filmweb.pl/forum/21064357/topic/new

Diamond Dallas Page 1987.

ocenił(a) film na 10
DIAMOND_DALLAS_PAGE_

Sorry, ale na podanym linku nie ma żadnych informacji.

ocenił(a) film na 10
Thomas_J

Mam ogromną prośbę do "emperex'a"! Znalazłem w twojej kolekcji film, pt. "Wszystko dla mojej córki" i chciałbym go bardzo obejrzeć, ale nie wiem gdzie można go znaleźć. Jak byś dał radę to podaj jakieś źródło, z którego można go ściągnąć. Będę bardzo wdzięczny!

Thomas_J

znalazles go w mojej filmotece? bo nie przypominam sobie zebym go mial
i szczerze mówiąc to nie mam pojecia gdzie go znaleźc ale poszukam

emperex

przykro mi ;/ nie moge go nigdzie znalezc

emperex

Thomasie J.
Tamten temat już nie istnieje.Na poniższym linku znajdziesz wszystko o naszym teamie.
http://www.filmweb.pl/user/DIAMOD_DALLAS_PAGE_

Diamond Dallas Page 1987.

ocenił(a) film na 10
Thomas_J

dokładnie mam tak samo jak ty ....

ocenił(a) film na 10
Thomas_J

Znasz może podobne filmy ? jeśli tak to napisz :) Pozdrawiam

Thomas_J

Rzeczywiście, świat się zmienia.
Wystarczyło kilka lat, żeby Twój wpis można było uzupełnić o efekt parytetów :
"Jakże odrażająco BRUDNE i brudni, ZŁE i źli, ODPYCHAJĄCE i odpychający są LEŚNE BABCIE i leśni dziadkowie z pierwszych stron gazet."

ocenił(a) film na 9
Thomas_J

Czuję dokładnie to samo. 1986.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones