PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7801}

Moja dziewczyna

My Girl
7,5 50 938
ocen
7,5 10 1 50938
7,2 8
ocen krytyków
Moja dziewczyna
powrót do forum filmu Moja dziewczyna

Pierwszy raz widziałam go jako mała dziewczynka, może dziesięcioletnia i mimo że minęło już około 8 lat od tego - film ciągle chodził mi po głowie, pamiętałam tą historię, niestety nie znałam tytułu. Dzisiaj ponownie mogłam go zobaczyć. Zdecydowanie godny polecenia - zapada w pamięć. Normalnie nie płaczę na filmach, ale tutaj zdarzyło mi się uronić kilka łez, gdy stało się to, co się stało - nie będę spoilerować ;)

ocenił(a) film na 7
Schiele

Miałam dokładnie tak samo, jako dzieciak byłam przygnieciona natłokiem emocji, które czułam podczas seansu. Jakiś czas temu wróciłam do tego filmu, już nie wydawał mi się taki genialny jak kiedyś, ale scena czytania wiersza przez bohaterkę nadal należy do moich ulubionych ;)

ocenił(a) film na 7
AkaneChan

Nie jest to może jakiś wybitny film i na mnie również nie wywarł już takiego wrażenia jak dawniej... wiadomo, dzieci zawsze wszystko przeżywają bardziej, ale cieszę się, że znowu mogłam go zobaczyć :> A odkryłam na nowo tytuł właściwie dzięki internetowi i pewnej dziewczynie, która też go kojarzyła ;). Hmm, myślę że za parę lat znowu do niego wrócę, bo warto, choćby dla sentymentu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones