PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1016}

Moje własne Idaho

My Own Private Idaho
7,2 17 234
oceny
7,2 10 1 17234
7,3 15
ocen krytyków
Moje własne Idaho
powrót do forum filmu Moje własne Idaho

Mam pytanie.

ocenił(a) film na 8

Czy istnieje jakaś inna wersja tego filmu?Może reżyserska dluższa od tej kinowej albo różniąca się scenami, może ocenzurowana albo wręcz przeciwnie coś jest dodane.

rzeka_2

to zalezy jaka wersje widzials...bo jolene ma kasete dosyc "ocenzurowaną" :)))) w ktorej niema sceny ogniska i chyba jeszcze czegos brakuje...
no ale na tej stronie w sekcji MULTIMEDIA FILES (po prawej) sa delated mopie scenes - sceny wyciete z filmu:

http://www.myownprivateidaho.com/ [www.myownprivateidaho.c...]

rzeka_2

a zapomnialem...wogule ta wersja ktora ty widzialas to niejest te orginalne idaho ktore mialo byc nakrecone :)
na tej samej stronie w dziece-" director - gus van sant" jest "MOPI movie script" - mozesz sobie przeczytac jak naprawde mial wygl;adac ten film.... sporo sie rozni od tego co z niego wyszlo...no ale tak to bywa z gusem - jego wizja sie zmienia :)

River_Norton_is_gone

nie, scena przy ognisku jest tylko tochę skrócona(jakieś 2 sekundy) niżej w temacie o mojej kasecie napisałam, których scen nie ma-właściwie to są sceny następujące po sobie-podejrzewam, że to tylko 3min, nie jestem pewna, bo wersję właściwą widziałam tylko raz.... ale to raczej nie jest "inna" wersja filmu, tylko mija niedorobiona kaseta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones