PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1016}

Moje własne Idaho

My Own Private Idaho
7,2 17 234
oceny
7,2 10 1 17234
7,3 15
ocen krytyków
Moje własne Idaho
powrót do forum filmu Moje własne Idaho

Oglądając ten film, zachowanie tego gościa, sposób poruszania się i ogólnie jakoś tak i nawet jego grę aktorską nie mogłem się powstrzymać od uwagi że River moim zdaniem przypomina w dużej mierze J. Deppa. swoją drogą i Depp i Phoenix byli narkomanami. Ciekawe czy to narkotyki daja taki widoczny luz i usposabiają tak człowieka. Tak czy siak gdyby gość żył to byłby napewno niemałą gwiazdą.

ocenił(a) film na 8
skyter

słuchajcie mam jeszcze takie pytanie na końcu filmu leci taki kawałek coś tak jakby country, wie ktos może co to za piosenka, bo chciałem spróbować sobie zarzępolić na gitarze i zaśpiewac :)

skyter

chodzi ci o ten kawałek: http://www.youtube.com/watch?v=98EWBKCHsd4 ? nie pamiętam już czy jest na końcu filmu czy w trakcie. swoją drogą świetna piosenka i świetny zespół:)

ocenił(a) film na 8
pani_marta

Tą piosenke znałem, świetna. Jest jeszcze jakaś taka ciężka do odczytania z powodu dialektu na końcu filmu, też coś jak country.

ocenił(a) film na 8
pani_marta

A nie, to jednak to właśnie ta :) Dzięki WIELKIE. Pozdro

ocenił(a) film na 9
skyter

On sie przyjaznil z Depeem i znalezli go martwego w jeo klubie a zachowanie naprawde identyczne;)

ocenił(a) film na 5
skyter

Mi bardziej przypominał młodego Bartka Wronę, hahaha

skyter

Jeśli już, to na odwrót i tu by się może zgadzało, że Depp to podróba innego aktora. Mnie tam Phoenix przypominał Helmuta Bergera, ale była w tym też zasługa fabuły filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones