PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874469}
6,3 14 858
ocen
6,3 10 1 14858
6,8 33
oceny krytyków
Moje wspaniałe życie
powrót do forum filmu Moje wspaniałe życie

Tak kiepskiego zakończenia filmu to nie widziałem od lat. Braciak mógł przynajmniej walnąć Woronowicza w pysk. A drugim paradoksem jest to, że nie potrafiłem kibicować głównej bohaterce. Życzyłem jej porażki. A to też się rzadko zdarza, bo zazwyczaj kibicuje się głównym bohaterom, nawet jeśli są złodziejami i napadają na bank albo produkują metamfetaminę, a tutaj no nie szło jej kibicować.

ocenił(a) film na 6
misiek1812

Bo to w ogóle słaby film, przede wszystkim scenariusz

misiek1812

No raczej nie mogl tak zareagowac, bo taka jest postacia w tym filmie- ktora nie podejmuje zadnych odwaznych dzialan i wycofuje sie. Chcialby uciec od swojego zycia, ale nie zaczyna romansu z kolezanka z pracy, nie wyrzuca uczniow ze szkoly, bo jego zona sie nie zgadza, nie reaguje na romans zony, nie probuje przeciwdzialac temu chaosowi, ktory panuje w domu. Zakonczenie jak dla mnie pasuje do filmu. Kobieta odchodzi z rodziny i probuje zyc na wlasna reke, ale rodzina nie chce jej wypuscic. Mysle, ze to czesty problem kobiet, ktore czuja sie odpowiedzialne nie tylko dla siebie, ale tez za innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones