PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609908}

Mokra robota

Setup
5,1 9 140
ocen
5,1 10 1 9140
Mokra robota
powrót do forum filmu Mokra robota

bez polotu, bez pomysłu, zlepek pseudopomysłów, no i ten wyjałowiony Bruce Willis, coś mu chyba nasza wódka zaszkodziła, jednym słowem: szkoda czasu.

ocenił(a) film na 3
ro48

bardzo trafna opinia ... przychylam sie bo nie chce mi sie pisac nawet na temat tego gniota .

użytkownik usunięty
ro48

thx, czuje się wyręczony. wytrwałem 20 minut. jedna rzecz w tym filmie mi się spodobała.

Robert jaka?

użytkownik usunięty
nirvanka99

czapka Murzyna. właśnie takiej szukam na zimę.

ocenił(a) film na 2
ro48

Strata czasu. Staram się zapomnieć ten film. Najgorsza rola Bruce. Niestety żadnych pozytywów.

miskend

zwykły film tyle

użytkownik usunięty
ro48

obsada składa się z dobrych aktorów, a film - klapa totalna.

ocenił(a) film na 4

dziękuję za te komentarze - obejrzałam jakieś pół godziny filmu a reszte odpuściłam - miałam do tego wrócić ale chyba nie ma sensu ;p

ocenił(a) film na 4
sabja

Dotrwałem do końca. Film da się obejrzeć, ale to nic specjalnego. Typowy zapchaj dziurę.

ocenił(a) film na 4
dariusgromnicki

Film poniżej oczekiwań. 50 CENT może przeżywał gangsterskie chwile, ale nie był wstanie przekazać tego w filmie. Rola strasznie sztuczna. Bruce Willis wynosi ten film trochę ponad to wszystko.

lukasz12548

Umarł na koniec czy tylko go postrzelili ?

ocenił(a) film na 3
ro48

Dla mnie akurat Bruce był jedynym plusem tego filmu - zagrał IMO fajną, drugoplanową rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones